Справа № 219/2156/12
іменем України
30.11.2012 року смт. Піщанка
Суддя Піщанського районного суду Вінницької області Гринишина А.А., розглянувши справу про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.2 КУпАП, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, одруженого, притягався до адміністративної відповідальності за ст.173-2 ч.1 КУпАП 16 червня 2012 року до громадських робіт , за ст. 173-2 ч.2 КУпАП, -
20 листопада 2012 року о 17 годині 20 хв. в см. Піщанка Піщанського району Вінницької області на вул. Некрасова, 50 ОСОБА_1 повтороно протягом року вчинив психологічне та фізичне насильство в сім"ї по відношенню до своєї дружини ОСОБА_2, а саме -виражався в її адресу нецензурною лайкою , тим самим вчинив правопорушення, передбачене ст.173-2 ч.2 КУпАП .
Під час розгляду справи ОСОБА_1. визнав себе винним у вчиненні насильства в сім"ї за викладених обставин, розкаявся у вчиненому.
Вина ОСОБА_1. у вчиненому та обставини правопорушення доводяться також матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення від 30 листопада 2012 року, рапортом,протоколом прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення ( або таке, що готується), поясненнями ОСОБА_3, витягом з бази даних Піщанського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, довідкою- характеристикою.
При прийнятті рішення враховується особа порушника та обставини вчиненого.
Керуючись ст.ст. 173-2 ч.2,284,285,289 КУпАП,-
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.2 КУпАП, та застосувати на нього стягнення у виді - 40(сорока) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Вінницької області.
Суддя: