Ухвала від 01.07.2015 по справі 816/934/15-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

01 липня 2015 року м. Київ К/800/29718/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Кочан В.М., розглянувши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 12.05.2015р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 15.06.2015р. у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області до ЗАТ "Наково-виробниче підприємство "Райз-Агро", третя особа - ОСОБА_1, про визнання довідки недійсною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 12.05.2015р. в задоволенні позову відмовлено.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 15.06.2015р. постанову суду першої інстанції скасовано та закрито провадження в адміністративній справі.

Вирішуючи спір та закриваючи провадження в адміністративній справі, суд апеляційної інстанції правильно виходив з того, що Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області звернулось до суду з позовом до ЗАТ "Наково-виробниче підприємство "Райз-Агро" з вимогами про визнання недійсною довідку ЗАТ "Наково-виробниче підприємство "Райз-Агро" від 30.01.2015р. про заробітну плату ОСОБА_1 та зобов'язання ЗАТ "Наково-виробниче підприємство "Райз-Агро" відкликати вказану довідку, тому вказаний спір не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.

У касаційній скарзі Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області посилається на незаконність та необґрунтованість прийнятих судами рішень, просить судові рішення скасувати та відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Відповідно до положень п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить переконливих доводів, які б давали підстави вважати, що суд апеляційної інстанції неправильно застосував норми процесуального права.

Крім того, слід відмовити у відкритті касаційного провадження на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 12.05.2015р., оскільки вказане рішення суду першої інстанції не переглядалось в апеляційному порядку та в силу вимог ч. 1 ст. 211 не може бути предметом касаційного перегляду.

Керуючись ст.ст. 211, 213, ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 12.05.2015р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 15.06.2015р. у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі Полтавської області до ЗАТ "Наково-виробниче підприємство "Райз-Агро", третя особа - ОСОБА_1, про визнання довідки недійсною та зобов'язання вчинити дії.

Матеріали касаційної скарги повернути особі, яка подала касаційну скаргу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття і не підлягає оскарженню.

Суддя В.М. Кочан