30.06.2015 Справа № 908/4039/13
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Улісс-тур» (69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 17, скорочено ТОВ «Улісс-тур»);
до відповідача: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (69014, АДРЕСА_1, скорочено ФОП ОСОБА_1);
про стягнення суми
26.06.2015 р. до господарського суду Запорізької області надійшла ухвала Донецького апеляційного господарського суду від 18.06.2015 р. по справі № 908/4039/13 з копією апеляційної скарги ТОВ «Улісс-тур» та доданими до неї документами.
Даною ухвалою апеляційну скаргу ТОВ «Улісс-тур» прийнято до провадження, у зв'язку із втратою справи № 908/4039/13 апеляційне провадження зупинено до відновлення господарським судом Запорізької області справи № 908/4039/13, після завершення дій по відновленню справи, останню необхідно направити до Донецького апеляційного господарського суду для поновлення апеляційного провадження по справі.
Відповідно до п. 7.2 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 24.11.2014 р. № 2 втрачена (у тому числі частково, - наприклад, окремі томи) справа може бути відновлена за заявою особи (осіб), що була учасником відповідного судового процесу і звернулась до того місцевого господарського суду, який розглянув справу по суті або припинив провадження в ній чи залишив позов без розгляду, а також зазначеним господарським судом з своєї ініціативи.
При розгляді заяви про відновлення справи господарський суд може на підставі ст. 30 ГПК України викликати для дачі пояснень посадових осіб та інших працівників підприємств, установ, організацій державних та інших органів і зобов'язати зазначених осіб подати відповідні пояснення в письмовій формі. За необхідності господарський суд вчиняє також дії, зазначені в пунктах 3-7 ст. 65 ГПК України, або витребовує необхідні документи і матеріали в порядку, передбаченому статтею 38 ГПК України.
У зв'язку з вищевикладеним, суд вважає за необхідне призначити судове засідання для розгляду питання стосовно відновлення втраченої справи № 908/4039/13.
Керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
Призначити судове засідання для розгляду питання стосовно відновлення втраченої справи № 908/4039/13 на 15 липня 2015 р. о 15 год. 30 хв., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. С. Тюленіна, 21/Шаумяна, 4, корпус 1, каб. 309.
Зобов'язати позивача у строк до 10.07.2015 р. надати: всі без виключення документи і матеріали, які раніше надавались позивачем під час розгляду даної справи в господарському суді Запорізької області, а також Донецькому апеляційному господарському суді; засвідчені копії процесуальних документів господарського суду Запорізької області та Донецького апеляційного господарського суду. Забезпечити явку в судове засідання уповноваженого представника.
Зобов'язати відповідача у строк до 10.07.2015 р. надати: всі без виключення документи і матеріали, які раніше надавались позивачем під час розгляду даної справи в господарському суді Запорізької області, а також Донецькому апеляційному господарському суді; засвідчені копії процесуальних документів господарського суду Запорізької області та Донецького апеляційного господарського суду. Забезпечити явку в судове засідання уповноваженого представника.
Витребувані документи необхідно завчасно подавати через канцелярію суду, копії документів слід засвідчувати відповідно до вимог п. 5.27 ДСТУ 4163-2003, згідно якого відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів: «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.
Суд звертає увагу сторін на те, що суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за не надання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ч. 1 ст. 83 ГПК України).
Суддя Науменко А.О.