Справа №808/3000/15
24 червня 2015 року м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Дуляницької Світлани Мефодіївни перевіривши наявність обставин, які були підставою для зупинення провадження у адміністративній справі за позовом:
ОСОБА_1
доЛенінського відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції
про визнання дій неправомірними, скасування постанов та зобов'язання вчинити певні дії,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Ленінського відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції про визнання дій неправомірними, скасування постанов та зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 17 червня 2015 року провадження у справі було зупинено на підставі пункту 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства до 24.06.2015.
У зв'язку з цим відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі.
Згідно частини 5 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
Керуючись ч.5 ст. 156, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Провадження у справі № 808/3000/15 за позовом ОСОБА_1 до Ленінського відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції про визнання дій неправомірними, скасування постанов та зобов'язання вчинити певні дії - поновити.
Призначити справу до судового розгляду під головуванням судді Дуляницької С.М. у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Запорізького окружного адміністративного суду (м. Запоріжжя, вул.Кремлівська, 65-в) на 24 червня 2015 року о 12:00год.
Копію ухвали та судові повістки направити учасникам процесу.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя С.М.Дуляницька