Справа № 22-ц/796/8834/2015 Головуючий у 1-ій інстанції - Маліновська В.М.
25 червня 2015 року суддя Апеляційного суду м. Києва Шахова О.В вирішуючи питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 10 квітня 2015 року у справі за скаргою ОСОБА_2, заінтересовані особи: Відділ державної виконавчої служби Печерського районного управління юстиції у м. Києві, Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Надра», про визнання дій державного виконавця неправомірними та скасування постанови,
Апеляційна скарга відповідає вимогам щодо форми та змісту, встановлених ст. ст. 292, 295 ЦПК України. Поряд з цим, заявник зазначив, що ним пропущено строк апеляційного оскарження з поважних причин, оскільки повний текст ухвали суду першої інстанції ним отримано 29 травня 2015 року, у зв'язку із чим просить поновити цей строк.
Відповідно до змін, внесених до ч. 3 ст. 297 ЦПК України відповідно до Закону України № 4176-VI від 20.12.2011 року, що набрав чинності 15.01.2012 року, згідно ч. 5 ст.297 ЦПК України суддя-доповідач вирішує питання про відкриття апеляційного провадження, про що постановляє відповідну ухвалу.
Визнати причини пропуску на апеляційне оскарження, викладені в заяві поважними, та вважати, що перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі апеляційним судом не встановлено.
Керуючись ст.ст. 292, 294, 295, 297, 298 ЦПК України, суддя-доповідач, -
Поновити ОСОБА_2 строк на апеляційне оскарження ухвали Шевченківського районного суду м. Києва від 10 квітня 2015 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 10 квітня 2015 року у справі за скаргою ОСОБА_2, заінтересовані особи: Відділ державної виконавчої служби Печерського районного управління юстиції у м. Києві, Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Надра», про визнання дій державного виконавця неправомірними та скасування постанови.
Суддя О.В. Шахова