Справа № 2-2231/11
Номер рядка звіту 26
10 листопада 2011 року
Суддя Смілянського міськрайонного суду Гудзюк І.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики, -
встановив:
Справа підсудна суду, позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119-120 ЦПК України.
До позовної заяви додані всі необхідні докази для розгляду справи по суті, а тому вважаю, що проведення попереднього судового засідання по справі не є обов'язковим.
Керуючись ст. 122, ч. 7 ст.130 ЦПК України, суддя -
ухвалив:
Відкрити провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики та призначити справу до розгляду в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла на 09:30 24.11.2011 .
Копію ухвали та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу , а позивачу - копію ухвали.
Відповідачу до початку розгляду справи по суті подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала підлягає оскарженню в частині підсудності справи.
Суддя: