Справа № 703/3062/15-к р.
1-в/703/109/15 р.
26 червня 2015 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
головуючого-судді ОСОБА_1
за секретаря ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла справу за поданням начальника Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Горький, РФ, мешканця АДРЕСА_1 , непрацюючого, раніше судимого,
- 30 червня 2009 року Камянським районним судом Черкаської області за ч. 2 ст.307 ч.1 ст. 309 КК України на 5 років позбавлення волі;
- 16 червня 2011 року Камянським районним судом Черкаської області за ч.2 ст.189 КК України на 5 років 6 місяців позбавлення волі, звільненого 17 квітня 2015 року умовно-достроково на 1 рік 8 місяців 7 днів,
встановив:
Начальник Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_3 у відповідності з п. «в» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» посилаючись на те, що він звільнившись з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став , вчиняє адміністративні правопорушення та може вчинити новий злочин.
Заслухавши представника Смілянського МВ УМВС який підтримав подання, ОСОБА_3 та дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання не підлягає задоволенню, виходячи з наступних підстав.
Згідно з п. „в” ст. 3 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі та особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини , якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок, вчиняють інші правопорушення.
Адміннагляд встановлюється постановою судді за поданням начальника органу внутрішніх справ до якого додається копія вироку та матеріали що підтверджують необхідність встановлення адміннагляду.
Як вбачається з матеріалів, доданих до подання, в них відсутня копія вироку щодо ОСОБА_3 за 2009 рік, коли він був засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого злочину. В наданий судом термін представник Смілянського МВ УМВС ОСОБА_4 документи про судимість ОСОБА_3 суду не надав
Отже підстави про встановлення щодо ОСОБА_3 адміністративного нагляду за п. «в» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» відсутні.
Керуючись п. „в” ст.3 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”
постановив:
Начальнику Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області в задоволенні подання про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_3 за п. «в» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» відмовити.
Апеляція на постанову може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області через Смілянський міськрайонний суд протягом 7 діб.
Головуючий: ОСОБА_1