707/1337/15-а
2-а/707/45/15
про відкриття провадження у справі та призначення
справи до судового розгляду
10 червня 2015 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Смоляр О.А., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до УДАЇ УМВС України в Кіровоградській області про визнання незаконною та скасування постанови,-
Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 105-106 КАС України. Спір підвідомчий суду. З'ясовані предмет та підстави заяви. Матеріали, які є у справі, дозволяють призначити справу до судового засідання.
Керуючись ст. 107 КАС України, -
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до УДАЇ УМВС України в Кіровоградській області про визнання незаконною та скасування постанови та призначити до розгляду у судовому засіданні на 18 червня 2015 року на 12 годину 30 хвилин у приміщенні Черкаського районного суду Черкаської області.
Запропонувати відповідачам у строк до судового засідання подати суду заперечення проти заяви та докази, якими вони обґрунтовуються.
У судове засіданні викликати сторони.
Справа буде розглядатися суддею одноособово.
Копію ухвали направити сторонам.
Роз'яснити учасникам розгляду справи, що вони мають право: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; користуватися іншими процесуальними правами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. А. Смоляр