Справа № 282/1175/13-п
Провадження № 3/282/652/13
14 серпня 2013 року смт.Любар
Суддя Любарського районного суду Житомирської області - Замега І. І. , розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Любарського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, працює в ТОВ "Агро регіони" , паспорт серія ВМ 531347 виданий 06 травня 1998 року Любарським РВ УМВС України в Житомирській області, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,
за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
26 липня 2013 року близько 23 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп"янінна на вул. Набережній в с. Мотовилівка Любарського району виражався словами нецензурної лайки в адресу ОСОБА_2, намагався затіяти бійку, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.
В судовому засіданні ОСОБА_1, який притягується до адміністративної відповідальності свою вину у вчиненому визнав повністю.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 27.07.2013 року з якого вбачається, що в діях останнього дійсно є склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.173 КУпАП, протоколом прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення від 26.07.2013 року, випискою з медичної карти амбулаторного хворого №1326 від 27.07.2013 року, поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3
Враховуючи вищенаведене та особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, характер вчиненого нею правопорушення, ступінь її вини, вважаю за доцільне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення передбачене ст. 173 КУпАП, у вигляді адміністративного арешту.
Керуючись ст.ст.280, 283, 284, 287, 289, 290, 291,326 КУпАП,
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення за цією статтею у вигляді адміністративного арешту строком 5 (п"ять) діб.
Постанова виконується негайно з 14.08.2013 року.
Постанова про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Любарський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: (підпис) ОСОБА_4