Заставнівський районний суд Чернівецької області
Справа № 716/1556/14-ц
20.05.2015 рокум.Заставна
Суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області Угриновська Л.Я., розглянувши заяву ПАТ КБ «Приват Банк» про повернення судового збору,-
В жовтні 2010 року в провадженні Заставнівського районного суду перебувала цивільна справа за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Ухвалою судді від 12.11.2014 року позовну заяву було визнано неподаною та повернуто позивачу.
13.05.2015 року представник позивача звернувся до суду із заявою про повернення судового збору в розмірі 243,60 (двохсот сорока трьох) гривень 60 копійок.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 7 ЗУ «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.
На підставі викладеного, вважаю, що заява про повернення судового збору підлягає задоволенню та позивачу необхідно повернути судовий збір в розмірі 243,60 (двохсот сорока трьох) гривень 60 копійок.
Керуючись Законом України «Про судовий збір», ст.ст. 209, 210 ЦПК України, суддя,-
Заяву задовольнити.
Зобов'язати Управління Державної казначейської служби України у Заставнівському районі повернути ПАТ КБ «Приват Банк», сплачену суму судового збору в розмірі 243,60 (двохсот сорока трьох) гривень 60 копійок, згідно платіжного доручення №ВОТМ7В0РНQ від 17.10.2014 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Чернівецької області через Заставнівський районний суд Чернівецької області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Угриновська Л.Я.