Справа № 22-ц-вп/793/3/15
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
23 червня 2015 р.
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Фетісова Т. Л., розглянувши клопотання ОСОБА_1 про визначення підсудності цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Уманського міськрайонного суду Черкаської області, за участю третьої особи - відділу примусового виконання рішень Черкаського обласного управління юстиції, про зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 звернувся до апеляційного суду Черкаської області із позовною заявою у якій містилося указане вище клопотання.
Відповідно до ст. 107 ЦПК України усі справи, що підлягають вирішенню в порядку цивільного судочинства, розглядаються районними, районними у містах, міськими та міськрайонними судами; ч. 1 ст. 108 ЦПК України - підсудність цивільних справ, у яких однією із сторін є суд або суддя цього суду, визначається ухвалою судді суду вищої інстанції без виклику сторін.
Оскільки найбільш територіально наближеним судом до місця розташування сторін у справі є Христинівський районний суд Черкаської області підсудність у даній справі належить визначити саме за цим судом.
Керуючись ст.ст. 107, 108 ЦПК України,
підсудність у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Уманського міськрайонного суду Черкаської області, за участю третьої особи - відділу примусового виконання рішень Черкаського обласного управління юстиції, про зобов'язання вчинити дії, визначити за Христинівським районним судом Черкаської області.
Ухвала набирає чинності з моменту постановлення і оскарженню не підлягає.
Суддя: Т. Л. Фетісова