Роздільнянський районний суд Одеської області
, м. , тел. (факс):
Справа №: 1524/3-216/12
"23" лютого 2012 р. суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Ільяшук А . В., розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ з ОАТ Роздільнянського району УДАІ ГУ МВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, БОС 119 кв.1 Роздільнянського району Одеської області
за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції,
18.01.2012 р. л 23.10 годин ОСОБА_1 в смт. Лиманське на вул.Гагаріна керував мопедом JBWCO -50 з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння відмовився у присутності двох свідків. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.2.5 Правил дорожього руху України.
ОСОБА_1 23.02.2012 року в сдое засдання не з'явився, причини неявки суду не вказав, був належним чином повідомлений про день та час слухання справи.
Однак вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН1№405740 від 18.01.2012 року, особисто підписаний правопорушником, де він зазначив, що дійсно вживав пиво, після чого керував транспортом;
- письмовими поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3
В діях ОСОБА_1 міститься склад правопорушення передбаченого ст..130 ч.1 КУпАП, який встановлює відповідальність за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.
На основі викладеного та керуючись 283, 284 КУпАП,
ОСОБА_4 визнати винним в скоєнні правопорушення за ст. 130 ч.1 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 2550,00 грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Роздільнянський районний суд Одеської області, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: А. В. Ільяшук
Постанова набрала законної сили "______" ____________20___р.
Срок предґявлення до виконання постанови 3 місяці.