Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
"18" серпня 2011 р. Справа № Б-19/46-07
вх. № 2127/2-19
Суддя господарського суду Усатий В.О.
при секретарі судового засідання Мазуренко А.О.
За участю: представника кредитора - ОСОБА_1, дов.№489 від 16.08.2011 р.
(Фінансове управління ХРДА)
представника кредитора - ОСОБА_2, дов. № 01-62 юр/4218 від 26.05.2011 р. (АК "Харківобленерго")
представника кредитора - ОСОБА_3, дов. від 31.12.2008 р. (ХОЦЗ)
ліквідатора - ОСОБА_4
Розглянувши справу за заявою
АК "Харківобленерго" м. Харків
до ТОВ Агрофірма "Травнева", с. Манченки
про визнання банкрутом
Постановою суду від 23.07.2007 р. ТОВ Агрофірма "Травнева" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором - арбітражного керуючого ОСОБА_4, якого зобов"язано відповідно до ст.ст. 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" виконати дії передбачені вказаними статтями, завершити ліквідаційну процедуру та надати суду відповідні документи.
Ухвалою суду від 06.08.2008 р. строк ліквідаційної процедури продовжений на 3 місяці до 23.10.2008 р.
Ухвалою суду від 29.10.2008 р. строк ліквідаційної процедури продовжений на 2 місяці до 23.12.2008 р.
Ухвалою суду від 08.12.2008 р. строк ліквідаційної процедури продовжений на один місяць до 23.01.2009 р.
Враховуючи необхідність завершення ліквідаційної процедури та надання всіх доказів в підтвердження її виконання, розгляд звіту ліквідатора неодноразово відкладався.
В судовому засіданні 06.09.2010 р. ліквідатор повідомив про хід ліквідаційної процедури та зазначив, що на цей час не завершена робота по передачі Манченківській сільській раді об"єктів державної власності згідно переліку наданого РВ ФДМ в Харківській області.
Крім того, ліквідатор повідомив, що на засіданні комітету кредиторів 02.08.2010 р. визнано його роботу незадовільною, у зв"язку з чим прийнято рішення щодо припинення повноважень ліквідатора ОСОБА_4 та призначення арбітражного керуючого ОСОБА_5 ліквідатором ТОВ "Агрофірма "Травнева".
Присутня арбітражний керуючий ОСОБА_5 надала згоду на участь у справі в якості ліквідатора.
Заслухавши ліквідатора та присутніх учасників процесу, враховуючи необхідність ретельного дослідження звіту ліквідатора, суд зобов"язав ліквідатора скликати комітет кредиторів, на якому детальніше розглянути його звіт та витрати, понесені ним в ході ліквідаційної процедури та належним чином оформлений протокол надати суду, у зв"язку з чим відклав розгляд звіту ліквідатора на 26.10.2010 р.
В судове засідання 26.09.2010 р. ліквідатор не з"явився, проте через канцелярію суду надав звіт про здійснені ним заходи щодо ліквідації банкрута, протокол засідання комітету кредиторів, а також надав клопотання про відкладання розгляду справи у зв"язку з його хворобою.
В судовому засіданні представники кредиторів повідомили, що на засіданні комітету кредиторів, яке відбулося 07.10.2010 р. прийнято рішення про припинення повноважень ліквідатора ТОВ "Агрофірма "Травнева" ОСОБА_4 та призначено виконувати ці обов"язки арбітражним керуючим ОСОБА_5
Заслухавши представників кредиторів, враховуючи нез"явлення ліквідатора, суд відклав розгляд звіту ліквідатора на 09.12.2010 р.
В судове засідання 09.12.2010 р. ліквідатор знов не з"явився та вимог суду не виконав.
Присутні представники кредиторів наполягали на припиненні повноважень ліквідатора ОСОБА_4
В судовому засіданні 09.12.2010 р. судом визнано роботу ліквідатора ОСОБА_4 незадовільною, за виявленими фактами порушень законності в його винесено окрему ухвалу, яку направлено до державного органу з питань банкрутства з метою вжиття до арбітражного керуючого ОСОБА_4 відповідних заходів реагування, відкладано розгляд справи на 24.02.2011 р. та зобов"язано ліквідатора ОСОБА_4 закінчити ліквідаційну процедуру в максимально стислі строки та надати суду всі документи, які свідчать про її виконання.
27.01.2011 р. через канцелярію суду від управління з питань банкрутства у Харківській області Державного департаменту з питань банкрутства надійшов лист (вх. № 1516 від 27.01.2011 р.),в якому повідомлено, що управлінням проведено позапланову перевірку додержання арбітражним керуючим ОСОБА_4 ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих, виявлені порушення та наданий йому строк до 28.02.2011 р. для надання управлінню доказів про їх усунення, тому про результати виконання ліквідатором ОСОБА_4С розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов буде додатково повідомлено.
23.02.2011 р. від регіонального відділення ФДМ України по Харківській області надійшло клопотання про відкладання розгляду справу у зв"язку з необхідністю передачі ліквідатором об"єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури у комунальну власність .
В судове засідання 24.02.2011 р. ліквідатор не з"явився, звіту про виконання ліквідаційної процедури не надав, у зв"язку з чим розгляд звіту ліквідатора було відкладено на 17.05.2011 р.
В судовому засіданні 17.05.2011 р. ліквідатор повідомив, що за результатами проведеної ним роботи знайти підтвердження існування об"єктів інженерної інфраструктури боржника не вдалося, у зв"язку з чим на його думку РВ ФДМУ по Харківській області повинен списати їх з обліку, а також зазначив, що ліквідаційна процедура завершена, у зв"язку з чим просив затвердити ліквідаційні звіт та баланс.
Присутні в даному судовому засіданні представники кредиторів висловили думку про необхідність залишення арбітражного керуючого ОСОБА_4 виконувати обов"язки ліквідатора ТОВ "Агрофірма "Травнева" у зв"язку з тим, що ним здійснені майже всі заходи щодо закінчення ліквідаційної процедури.
Заслухавши ліквідатора та представників кредиторів, дослідивши надані документи, суд зобов"язав ліквідатора скликати комітет кредиторів, на якому звітувати про виконання ліквідаційної процедури, в тому числі про здійснені ним заходи щодо розшуку об"єктів інфраструктури, на якому також розглянути питання щодо доцільності виконання ОСОБА_6 обов"язків ліквідатора та протокол за результатами проведеного засідання надати суду.
В судовому засіданні 18.08.2011 р. ліквідатор надав протокол засідання комітету кредиторів від 16.08.2011 р. на якому прийнято рішення скасувати попереднє рішення комітету кредиторів щодо припинення повноважень ліквідатора боржника арбітражного керуючого ОСОБА_4
Крім того, в даному судовому засіданні ліквідатор надав звіт про хід виконання ліквідаційної процедури, в якому просив суд відкласти розгляд звіту ліквідатора для необхідності завершення ліквідаційної процедури.
Заслухавши ліквідатора та представників кредиторів, дослідивши матеріали справи та додані документи, враховуючи необхідність закінчення ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне відкласти розгляд звіту ліквдіатора.
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.3-1, ч.12 ст.30, ст.ст. 22-32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд
Відкласти розгляд звіту ліквідатора на "08" листопада 2011 р. о(об) 12:00 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, к. 104.
Зобов"язати ліквідатора виконати у повному обсязі вимоги постанови суду від 23.07.2007 р., завершити ліквідаційну процедуру та надати суду всі документи, які підтверджують її виконання.
Ухвалу направити ліквідатору та кредиторам.
Суддя Усатий В.О.