Справа № 202/521/15-п
Іменем України
26 січня 2015 року м. Дніпропетровськ
Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Ігнатенко В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючої комплектувальником ООО «Руш», мешканки ІНФОРМАЦІЯ_2, притягнутої за ч. 3 ст. 184 КУпАП, -
ОСОБА_1, 15 січня 2015 року, близько 13 години 00 хвилин, не виконала обов'язки по вихованню дочки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, яка перебуваючи на території навчального закладу КЗО СЗШ № 121 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Гулі Корольової, 14-Д, палила тютюнові вироби, чим вчинила правопорушення передбачення ч.3 ст. 184 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, повідомлена належним чином, причину неявки суду не повідомила. Суд на підставі ч. 1 ст. 268 КУпАП розглядає адміністративний матеріал за відсутністю правопорушниці.
Провина правопорушниці повністю підтверджується: рапортом працівника міліції; поясненнями самої правопорушниці ОСОБА_1 та ОСОБА_2; протоколом про адміністративне правопорушення серії ДН № 403894 від 19.01.2015 року.
Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушниці у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 184 КУпАП.
При визначенні виду і розміру стягнення, враховуючи суспільну небезпеку скоєного правопорушення, особу правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан і обставини, що пом'якшують та обтяжують її відповідальність, вважаю за необхідне накласти на правопорушницю адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 29, 33, 283, 284 КУпАП,
Накласти за ч. 3 ст. 184 КУпАП на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави у сумі 85 (вісімдесят п'ять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 36 (тридцять шість) гривень 54 (п'ятдесят чотири) копійки.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора та може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.
Суддя В.В. Ігнатенко