Постанова від 26.01.2009 по справі 1-16/09

Справа 1-16/09

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 січня 2009 року Іваничівський районний суд Волинської області

в складі: головуючого-судді Шумського А.А.

з участю : секретаря Вишневської Л.Л.

прокурора Сєчки Ю.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Іваничі кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1в скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст. 296 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звинувачується в тому, що 17 серпня 2008 року близько 24 години в с. Грибовиця Іваничівського району, в приміщенні будинку культури, керуючись мотивами неповаги до суспільства, грубо порушуючи громадський порядок, безпричинно почав чіплятись до присутніх на дискотеці, при цьому висловлювався на адресу присутніх нецензурною лайкою.

Незважаючи на прохання завідуючої будинком культури ОСОБА_2, ОСОБА_1 продовжував хуліганські дії та при цьому штовхнув руками в груди ОСОБА_3, після чого той впав на землю. Хоча при цьому, останній не чинив ніякого опору, ОСОБА_1 наніс йому декілька ударів по туловищу. Не реагуючи на зауваження ОСОБА_2 він , продовжуючи діяти з особливою зухвалістю наніс удар рукою в голову ОСОБА_4 та продовжуючи свої хуліганські дії наніс декілька ударів в туловище та обличчя ОСОБА_5 Внаслідок цього ОСОБА_5 були спричиненні тілесні ушкодження у вигляді забою м'яких тканин лівого ока, що згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

.

Вказаними протизаконними діями, які тривали значний проміжок часу, був грубо порушений громадський порядок та нормальний відпочинок в будинку культури.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1, свою вину в скоєному визнав повністю, щиро розкаявся, показав, що потерпілі до нього не мають ніяких претензій. Просить суд кримінальну справу відносно нього закрити, в зв'язку із примиренням з потерпілими.

Дослідивши матеріали кримінальної справи, а саме дані про особу підсудного, те що він розкаявся у вчиненому, що потерпілі не мають матеріальних та моральних претензій до ОСОБА_1 підсудний позитивно характеризується по місцю проживання, до кримінальної відповідальності притягується вперше, заслухавши клопотання потерпілих, підсудного, думку прокурора , суд вважає, що в справі є достатньо підстав для закриття кримінальної справи.

Так, в судовому засіданні потерпілі: ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 звернулись із письмовими заявами, в яких просять справу закрити в зв'язку з тим, що вони із підсудним примирилися і не мають до нього ніяких претензій.

За даних обставин, суд вважає що є всі передбачені законом підстави для звільнення ОСОБА_1від кримінальної відповідальності у зв'язку із примиренням із потерпілими, а кримінальна справа підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст.8, 282 КПК України, ст.46 КК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1у скоєнні злочину ст.296 ч.1 КК України - закрити.

Звільнити ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності в зв'язку із примиренням із потерпілими.

Міру запобіжного заходу, підписку про невиїзд-скасувати.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Волинської області протягом семи діб з дня її винесення через Іваничівський районний суд.

Суддя А.А.Шумський

Попередній документ
4535271
Наступний документ
4535273
Інформація про рішення:
№ рішення: 4535272
№ справи: 1-16/09
Дата рішення: 26.01.2009
Дата публікації: 08.09.2009
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Іваничівський районний суд Волинської області
Категорія справи: