Справа №2-Н-2\2009 р.
05 січня 2009 року смт. Муровані Курилівці
Суддя Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області Тучинська Н.В., розглянувши заяву про видачу судового наказу за заявою Закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв»язок» в особі Вінницької філії до ОСОБА_1про стягнення боргу в сумі 645,87 грн.,-
Відповідно до укладеного договору ЗАТ «УМЗ» та ОСОБА_1 від 16.03.2007 року боржнику було надано послуги стільникового радіотелефонного зв»язку, за яким остання зобов»язувалася оплачувати рахунки за надані UMS послуги. Проте, у ОСОБА_1 утворилась заборгованість за телефонні розмови в сумі 605,37 грн., з них -395,87 грн.-борг по послугах зв»язку, 20.44 грн.- борг по збору на обов»язкове пенсійне страхування, 189,06 грн.-договірна санкція.
В зв»язку з тим, що боржник добровільно відмовляється погасити борг, заявник з відповідною заявою звернувся до суду.
Відповідно до ст.ст. 525, 526, 546,549, 550, 611, ч.1 ст. 548, ч..1,2 ст. 551 ЦК України, ст. 95, п. 2 ч.1 ст. 96, 103 ЦПК України, вимоги стягувача підлягають задоволенню,-
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, яка проживає в АДРЕСА_1, на користь Закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв»язок» в особі Вінницької філії (м.Вінниця, проспект Коцюбинського,28) п/р. 26008526 в ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 300335, Код ЄДРПОУ 14333937 - борг в сумі 605,37 грн., крім того стягнути з боржника на користь стягувача державне мито в сумі 25, 50 грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 15 гривень, а всього 645,87 грн. (шістсот сорок п»ять гривень 87 копійок).
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя___________
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст.106 ЦПК України).
Судовий наказ набрав чинності “_____“ __________________2009 року.
Суддя Н.В. Тучинська
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконання
Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні
Загальна сума, відрахована за судовим наказом
Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві
Підстава повернення судового наказу
Підпис керівника установи, підприєм-тсва, організ-ції (з прикла-данням печатки)
При-мітки
Інші відмітки __________________________________________________________