Ухвала від 11.04.2011 по справі 2-а-2469/11

Справа № 2а- 2469-2011 року

УХВАЛА

про залишення частини позовних вимог без розгляду

11 березня 2011 року Суддя Соснівського райсуду м. Черкаси -ПИРОЖЕНКО С.А., розглянувши матеріали розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Соснівському районі м. Черкаси про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни,

ВСТАНОВИВ:

17 лютого 2011 року позивач звернувся до відповідача з позовом про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни за період з 01.08.2010 року по 01.02.2011 року в сумі 1 005 грн. 60 коп.

Згідно ч. 1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства; подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення); не має інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Згідно приписів частини 2 статті 5 КАС України, провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Відповідно ч.2 ст. 99 КАС України (із змінами і доповненнями, внесеними згідно із Законом України «Про судоустрій та статус суддів»від 07.07.2010 №2453-VI) для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк.

Згідно ч.1 ст. 100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Позивачем ставляться позовні вимоги за період з 01.08.2010 року по 01.02.2011 року. Тобто, позивач звернувся до суду з пропуском встановленого ст. 99 КАС України строку в періоді часу з 01.08.2010 року по 17.08.2010 року включно, в зв»язку з чим позовні вимоги в цій частині підлягають залишенню без розгляду.

Питання про поновлення строку звернення з адміністративним позовом за період з 01.08.2010 року по 17.08.2010 року включно позивачем не ставиться.

Відповідно до ч.5 ст.107 КАС України, про залишення позовної заяви без розгляду суддя постановляє ухвалу.

Залишення позовної заяви без розгляду не позбавляє позивача права повторно звернутися з адміністративним позовом до суду, подавши разом з позовом клопотання про поновлення строків для звернення до суду, докази наявності поважності причин його пропуску.

Керуючись ч.2 ст. 99, ч.1 ст.100, ч. 5, 7, 8 ст.107, ст. 165 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву в частині стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни за період з 01.08.2010 року по 17.08.2010 року включно - залишити без розгляду.

Копію ухвали про залишення частини позовних вимог без розгляду направити позивачу.

Ухвала про залишення позовної заяви без розгляду може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Соснівського

районного суду м. Черкаси С.А. Пироженко

Попередній документ
45269077
Наступний документ
45269079
Інформація про рішення:
№ рішення: 45269078
№ справи: 2-а-2469/11
Дата рішення: 11.04.2011
Дата публікації: 26.06.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Соснівський районний суд м. Черкаси
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (17.01.2013)
Дата надходження: 24.05.2011
Предмет позову: про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОЙКО МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
БРАГА АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГАЛ ЛАЙОШ ЛАЙОШОВИЧ
ГАМУЛА БОРИС СТЕПАНОВИЧ
ЗАКОЛОДЯЖНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
ЛАВРУШИН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МІЛАНІЧ АНТОНІНА МИКОЛАЇВНА
ПАНАСЮК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
ПИТЕЛЬ СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЧ
ПОДОРОГА ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ
ПОЛОТНЯНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
СТРУТИНСЬКИЙ РУСЛАН РОМАНОВИЧ
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
БОЙКО МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
БРАГА АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГАЛ ЛАЙОШ ЛАЙОШОВИЧ
ГАМУЛА БОРИС СТЕПАНОВИЧ
ЗАКОЛОДЯЖНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
ЛАВРУШИН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МІЛАНІЧ АНТОНІНА МИКОЛАЇВНА
ПАНАСЮК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
ПИТЕЛЬ СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЧ
ПОДОРОГА ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ
ПОЛОТНЯНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
СТРУТИНСЬКИЙ РУСЛАН РОМАНОВИЧ
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
відповідач:
ГУДАІ
УДАІ УМВС України в Миколаївської області
Упаравління Пенсійного фонду України в Берегівському р-ні
Управління Пенсійного фонду в Тисменицькому районі
Управління Пенсійного фонду України в Крижопільському районі Вінницької області
Управління пенсійного фонду України в місті Добропіллі та Добропільського району Донецької області
Управління Пенсійного фонду України у Погребищенському районі Вінницької області
Управління Пенсійого фонду України в Бершадському районі
УПФ України в Калуському районі
УПФ України Тиврівський р-н
УПФУ в Гадяцькому районі
УПФУ в Городищенському районі
УПФУ в Драбівському районі
УПФУ у Бородянському районі
позивач:
Гончар Павло Сергійович
Кернеш Тамара Іванівна
Ковтун Софія Савівна
Криволап Анатолій Григорович
Кудла Марія Олексіївна
Романенко Ольга Кузьмівна
Рубан Олександра Петрівна
СІРЧЕНКО НАДІЯ ЯКІВНА
Сосніцький Іван Тарасович
Спориш Марія Миколаївна
Стасів Іван Семенович
СТОРЧОВИЙ ІВАН ПЕТРОВИЧ
Терлецька Галина Іванівна
УПФУ у Тиврівському р-ні
Урбанскі Ержейбет Іштванівна
заінтересована особа:
Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській областіі
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
заявник:
Сидорук Ніна Павлівна
представник позивача:
СТОРЧОВА ГАЛИНА ЙОСИПІВНА