Справа № 445/828/13-к
про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи
24 квітня 2013 року слідчий суддя Золочівського районного суду Львівської області Грицко Р. Р., з участю прокурора Риса П.О., слідчого СВ Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1, розглянувши клопотання слідчого СВ Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1 погоджене заступником прокурора Золочівського району Львівської області ОСОБА_2 про надання дозволу на обшук житла ОСОБА_3 за адресою: Львівська область, м.Золочів, вул.Польна,28/160, перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку учасників кримінального провадження,
слідчий СВ Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням у кримінальному провадженні № 12013150210000310 погодженим заступником прокурора Золочівського району Львівської області ОСОБА_2 про надання дозволу на обшук житла ОСОБА_3 за адресою: Львівська область, м.Золочів, вул.Польна,28/160.
Подане клопотання мотивує тим, що необхідно виявити та зафіксувати відомості щодо обставин вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення, а також предметів набутих в результаті вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ч.1 ст.234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Згідно з ч.4 ст.234 КПК України клопотання про обшук розглядається у суді у день його надходження за участю слідчого або прокурора.
Заслухавши думку слідчого та прокурора, які просили задовольнити подане клопотання, дослідивши матеріали такого, зважаючи на те, що за місцем проживання ОСОБА_3 можуть знаходитись відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, знаряддя кримінального правопорушення, а також предмети набуті в результаті вчинення кримінального правопорушення, вважаю, що клопотання слідчого підставне, а тому підлягає до задоволення.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.234, 235 КПК України,
клопотання слідчого СВ Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1 про надання дозволу на обшук житла ОСОБА_3 за адресою: Львівська область, м.Золочів, вул.Польна,28/160 - задовольнити.
Надати дозвіл на обшук житла ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, за адресою: Львівська область, м.Золочів, вул.Польна,28/160, з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення, відшукання знарядь або майна, яке було здобуте у результаті вчинення кримінального правопорушення, оскільки є підстави вважати, що такі відомості, знаряддя або предмети знаходяться за місцем проживання ОСОБА_3.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Строк дії вказаної ухвали однин місяць з дня її постановлення.
Виконання ухвали покласти на слідчого СВ Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1
Суддя : Р. Р. Грицко