Справа № 0614/2605/2012
провадження № 3/0614/999/2012
25 жовтня 2012 року суддя Малинського районного суду Житомирської області Ярмоленко В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Малинського ВДАІ УДАІ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, управляючого ФГ “Слава Поліссю”, -
за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
08.08.2012 року о 19 годині 10 хвилин ОСОБА_1 керував автомобілем марки “ИЖ-27175”, державний номерний знак НОМЕР_1, в селі Слобідка Малинського району Житомирської області, в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 Правил дорожнього руху України.
Викладене підтверджується поясненнями ОСОБА_1 в суді в яких він свою вину у вчиненні правопорушення визнав, даними протоколу про адміністративне правопорушення від 08.08.2012 року серії ВТ1№ 220794, складеного в присутності двох свідків, результатами освідування на стан алкогольного сп'яніння з використанням індикаторної трубки “Контроль тверезості” Драгер, відповідно до яких в крові останнього виявлено 0,21‰.
Вивчивши матеріали справи в їх сукупності та давши їм оцінку, роблю висновок про доведеність вини у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП України.
Обставиною, що пом'якшує його відповідальність є щире розкаяння винного. Обставин, що обтяжують відповідальність -не виявлено.
З урахуванням особи правопорушника, ступеня його вини, результату освідування на стан алкогольного сп'яніння в межах близької до норми, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 130 ч. 1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 40 (сорока) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду через Малинський районний суд. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з моменту її винесення.
Суддя:
ОСОБА_2