Ухвала від 19.05.2015 по справі 826/20148/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про закриття провадження у справі

19 травня 2015 року м. Київ№ 826/20148/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Качура І.А., при секретарі судового засідання Галак А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача про закриття провадження у справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Владмір"

до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень

за участю представників сторін:

представник позивача, Запара С.В.,

предстаник позивача, Федоренко Л.О., від 03.02.15,

предстаник відповідача, Сперкач С.В., довіреність № 1960/9/26-55-10-03, від 13.03.15,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Владмір" з позовом до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21.01.2015р. відкрито провадження у справі №826/20148/14 та призначено до судового розгляду.

03.02.2015р. в судовому засіданні за згодою сторін ухвалено про продовження вирішення справи у письмовому провадженні відповідно до ч. 4 ст. 122 КАС України.

14.04.2015р. через канцелярію суду надійшло клопотання про закриття провадження у справі №826/20148/14 у зв'язку з досягненням податкового компромісу.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.04.2015р. клопотання про закриття провадження у справі призначено до судового розгляду на 19.05.2015р.

У судовому засіданні 19.05.2015р. представники сторін підтримали подане напередодні через канцелярію суду клопотання про закриття провадження у справі №826/20148/14.

Заслухавши думку сторін та вивчивши клопотання, суд прийшов до висновку про наявність підстав для закриття провадження у справі, з огляду на наступне.

Фактичні обставини справи свідчать, що відповідачем проведено позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Владмір» (код ЄДРПОУ 36019524) з питань дотримання вимог податкового законодавства при здійсненні фінансово-господарських відносин з ТОВ «ТЦ «Акцепт» за період з 01.09.2011 р. по 31.12.2011р., за результатами якої складено акт від 09.09.2014 року №839/26-55-22-08/36019524.

На підставі акту перевірки від 09.09.2014 року №839/26-55-22-08/36019524 відповідачем було винесено податкові повідомлення - рішення від 25.09.2014 року: - №134126552208 про сплату 115331 грн. податку на додану вартість та 28833 грн. застосованої штрафної (фінансової) санкції (форма «Р»); - №134026552208 про сплату 132630 грн. податку на прибуток (форма «Р»).

Як вбачається з матеріалів справи, 31.03.2015р. Товариство з обмеженою відповідальністю "Владмір" звернулось до податкового органу із заявою про намір досягнення податкового компромісу по податковим повідомленням - рішенням №№134126552208, №134026552208.

Згідно Рішенням відповідача №22952/10 від 09 квітня 2015 року відповідний податковий компроміс погоджений.

Встановлено, що позивач оплатив до бюджету податкові зобов'язання визначені внаслідок досягнення податкового компромісу, що підтверджується відомостями з картки особового рахунку.

Відповідно до п.11-2 Перехідних та прикінцевих положень Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що підставою для примирення сторін на будь-якій стадії процесу є досягнення податкового компромісу щодо сплати податкових зобов'язань з податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств відповідно до підрозділу 9-2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Згідно з п. 1 підрозділу 9-2 розділу Х "Перехідних положень" Податкового кодексу України, зокрема встановлено, що податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 цього Кодексу.

Відповідно до п. 8 підрозділу 9-2 розділу Х "Перехідних положень" Податкового кодексу України податковий компроміс вважається досягнутим після сплати платником податків узгоджених податкових зобов'язань згідно із цим підрозділом.

Частиною 3 ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України, визначено, що сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Пунктом 3 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд закриває провадження у справі, якщо сторони досягли примирення.

З огляду на викладене та керуючись статтями 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання про закриття провадження у справі №826/20148/14, - задовольнити.

2. Закрити провадження в адміністративній справі № 826/20148/14.

3. Попередити позивача, що повторне звернення з тією самою заявою не допускається.

4. Ухвалу направити сторонам.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

Суддя І.А. Качур