Ухвала від 10.06.2015 по справі 910/12727/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

10.06.2015Справа № 910/12727/15

За позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІМГО"

про стягнення 57 714,90 грн.

Суддя Гулевець О.В.

Представники сторін :

Від позивача: Горбан А.В. (дов.)

Від відповідача: не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

Позивач - Публічне акціонерне товариство Комерційний банк "Приватбанк" звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІМГО" 57 714,90 грн. заборгованості за договором банківського обслуговування від 10.10.2013.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.05.2015 порушено провадження у справі № 910/12727/15 та призначено її до розгляду у судовому засіданні на 10.06.2015.

В судове засідання 10.06.2015 з'явився представник позивача - Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк", надав суду письмові пояснення та документи по справі, просив долучити їх до матеріалів справи.

Представник відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІМГО" в судове засідання 10.06.2015 не з'явився, вимог ухвали Господарського суду м. Києва № 910/12727/15 від 19.05.2015 не виконав, про причини неявки суд не повідомив.

Відповідно до ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів.

Враховуючи вищевикладене, приймаючи до уваги нез'явлення у судове засідання повноважного представника відповідача, ненадання сторонами в повному обсязі витребуваних судом документів, що перешкоджає повному, всебічному та об'єктивному розгляду справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України , суд -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи № 910/12727/15 відкласти на 08.07.15 о 15:10 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 7.

2. Повторно зобов'язати сторін виконати вимоги ухвали Господарського суду міста Києва № 910/12727/15 від 19.05.2015:

Позивача надати суду:

- витяг від державного реєстратора про знаходження відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з усіма змінами за період з моменту здійснення державної реєстрації юридичної особи станом на червень 2015 року;

- довідку про стан заборгованості відповідача за договором банківського обслуговування від 10.10.2013;

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;

- оригінали доданих до позовної заяви документів для огляду в судовому засіданні.

Відповідача надати суду:

- відзив на позовну заяву з обґрунтованими поясненнями по суті заявлених позовних вимог та з доданням оригіналів для огляду та належним чином завірених копій документів на підтвердження обставин викладених у відзиві;

3. Витребувані документи подати завчасно супровідним листом в прошитому та пронумерованому вигляді через відділ діловодства Господарського суду міста Києва.

4. Зобов'язати учасників процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст. 28 ГПК України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

5. Повідомити учасників судового процесу, що копії процесуальних документів надсилаються лише тим особам, які не були присутні у судовому засіданні. Водночас ці сторони, прокурор, треті особи (які були присутні в судовому засіданні) мають право згідно з ч. 2 ст. 22 Господарського процесуального кодексу України знайомитись з відповідними процесуальними актами, знімати з них копії, а також заявляти клопотання про видачу їм належно засвідчених копій судових рішень (ст. 87 Господарського процесуального кодексу України, п. 3.18 постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011р. "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції").

Суддя О.В. Гулевець

Попередній документ
44828173
Наступний документ
44828175
Інформація про рішення:
№ рішення: 44828174
№ справи: 910/12727/15
Дата рішення: 10.06.2015
Дата публікації: 16.06.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: