Ухвала від 08.06.2015 по справі 452/1495/15-а

Справа № 452/1495/15-а

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"08" червня 2015 р. м.Самбір

Суддя Самбірського міськрайонного суду Львівської області Галин В.П., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Львівської митниці Державної фіскальної служби першого заступника начальника Львівської митниці ДФС ОСОБА_2 про визнання незаконною та скасування постанови у справі про порушення митних правил, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із адміністративним позовом до Львівської митниці Державної фіскальної служби першого заступника начальника Львівської митниці ДФС ОСОБА_2 про визнання незаконною та скасування постанови у справі про порушення митних правил.

Адміністративний позов ОСОБА_1 належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, він відповідає вимогам ст.ст. 105, 106 КАС України і підлягає розгляду Самбірським міськрайонним судом.

Підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі немає.

Керуючись ст.ст. 105-107 КАС України,

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за ОСОБА_1 до Львівської митниці Державної фіскальної служби першого заступника начальника Львівської митниці ДФС ОСОБА_2 про визнання незаконною та скасування постанови у справі про порушення митних правил.

Попереднє судове засідання призначити у залі суду на 18.06.2015 року на 10:30 год.

Надіслати копію позовної заяви та доданих документів відповідачу та запропонувати до 17.06.2015 року подати письмові заперечення, та докази.

Копії ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

В судове засідання викликати сторони.

Суддя

Попередній документ
44795552
Наступний документ
44795554
Інформація про рішення:
№ рішення: 44795553
№ справи: 452/1495/15-а
Дата рішення: 08.06.2015
Дата публікації: 16.06.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки, зокрема зі спорів щодо:; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (20.01.2016)
Результат розгляду: скасовано
Дата надходження: 08.06.2015
Предмет позову: визнання незаконною та скасування постанови у справах про порушення митних правил