АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
Справа № 22-ц/796/10541/2014 Головуючий в 1 інстанції - Плахотнюк К.Г. Доповідач - Шиманський В.Й.
30 липня 2014 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду м. Києва в складі:
головуючого Шиманського В.Й.
суддів Борисової О.В., Заришняк Г.М.
заслухавши доповідь судді Апеляційного суду м. Києва Шиманського В.Й. про проведення підготовчих дій по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 02 липня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анкор Персонал Україна», третя особа: ОСОБА_3 про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди,-
Підготовка справи до розгляду проведена в обсязі, визначеному ст. 301 ЦПК України.
Визначено: склад осіб, які беруть участь у справі, характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, з'ясовано обставини, на які посилаються сторони, як на підставу своїх вимог і заперечень, з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами.
Підстав для проведення додаткових підготовчих дій немає.
Керуючись ст. 301-302 ЦПК України, колегія суддів, -
Призначити справу до розгляду в приміщенні Апеляційного суду м. Києва (вул.Солом'янська 2а) на "14" жовтня 2014 року о "12" годин "10" хвилин.
У судове засідання викликати учасників судового розгляду.
Головуючий:
Судді