У Х В А Л А Справа № 278/729/15ц
10 червня 2015 року
Житомирський районний суд Житомирської області
у складі :головуючої судді Баренко С.Г.,
за участю секретаря судового засідання Лабенської Л.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби Богунського РУЮ Житомирської області ОСОБА_2, ОСОБА_3 (далі - Державні виконавці) щодо виконання рішень про стягнення коштів на користь ОСОБА_4, ОСОБА_5 та ОСОБА_6, -
11.03.2015 ОСОБА_1 звернулася до суду зі скаргою на дії Державних виконавців з приводу недотримання ним вимог ЗУ «Про виконавче провадження» в частині повідомлення боржника про відкриття виконавчого провадження, надання строку на добровільне виконання рішення та інших порушень.
До початку судового розгляду встановлено, що суддя Баренко С.Г. вже приймала участь у розгляді наведеної справи, 10.04.2015 було винесено ухвалу про закриття провадження у справі, що в подальшому скасована ухвалою апеляційного суду Житомирської області від 25.05.2015 (а.с. 83). В розумінні ч.1 ст. 21 ЦПК України повторна участь судді в розгляді справи не допускається, зокрема, після скасування ухвали про закриття провадження у справі.
Відповідно до ч.1 ст. 23 ЦПК України суддя, за наявності підстав, зазначених у ст.ст. 20, 21, 22 ЦПК України, зобов'язаний заявити самовідвід.
З огляду на наведене, керуючись: ст. ст. 21, 23 ЦПК України, суд,-
ухвалив:
Задовольнити самовідвід головуючої судді Баренко С.Г. по даній цивільній справі.
Справу передати на розгляд іншому судді.
Ухвала окремо від судового рішення по справі не оскаржується.
Суддя: С.Г. Баренко