Ухвала від 15.08.2014 по справі 153/483/14

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 153/483/14

Головуючий у 1-й інстанції: Гаврилюк Т. В.

Суддя-доповідач: Граб Л.С.

УХВАЛА

15 серпня 2014 року

м. Вінниця

Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого-судді: Граб Л.С.

суддів: Боровицького О. А. Загороднюка А.Г.

розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Вінницькій області про визнання протиправною та скасування постанови , -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.08.2014 року апеляційну скаргу відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Вінницькій області залишено без задоволення, а постанову Ямпільського районного суду Вінницької області від 26 березня 2014 року - без змін.

Проте, при виготовленні вказаної вище ухвали від 07.08.2014 року, судом апеляційної інстанції допущено описку, а саме, помилково зазначено що ухвала прийнята в порядку письмового провадження, тоді як в матеріалах справи міститься протокол судового засідання від 07.08.2014 року, який підтверджує здійснення апеляційного розгляду у відкритому засіданні за участю представників сторін.

Відповідно до ч. 1 ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

На підставі ст. 169 КАС України, ухвалою від 08.08.2014 року питання про виправлення описки призначено до розгляду в порядку письмового провадження на 15.08.2014 року.

На підставі вищевикладеного, за результатом розгляду питання про виправлення описки, колегія суддів приходить до висновку, що допущена в ухвалі Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.08.2014 року описка підлягає виправленню.

Керуючись ст.ст. 160, 169, 195, 196, 205, 206, 212, 254 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в ухвалі Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.008.2014 року, а саме:

- вступну частину ухвали Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.08.2014 року після слів "суддів: Боровицького О. А., Сапальовової Т. О." доповнити текстом наступного змісту :

"за участю:

секретаря судового засідання: Майданюк Я. Л.

представника відповідача - Сінгаєвської О. М.

- у вступній частині ухвали Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.08.2014 року слова - " в порядку письмового провадження", замінити на - " у відкритому судовому засіданні";

- доповнити ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 07.08.2014 року абзацами 3-6 наступного змісту:

"Не погодившись з таким рішенням суду першої інстанції, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції від 26 березня 2014 року та прийняти нову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог повністю, посилаючись на невідповідність висновків суду обставинам справи, неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, порушення судом при ухваленні рішення норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

В судовому засіданні представник відповідача підтримала доводи апеляційної скарги та просила її задовольнити.

Позивач, будучи належним чином повідомленим про час, дату та місце апеляційного розгляду справи, в судове засідання не з'явився.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представника відповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, законність і обґрунтованість рішення суду в межах доводів апеляційної скарги, а також правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, давши правову оцінку обставинам у справі, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що апеляційну скаргу слід залишити без задоволення, а постанову Ямпільського районного суду Вінницької області від 26 березня 2014 року - без змін, виходячи з наступного."

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий Граб Л.С.

Судді Боровицький О. А.

Загороднюк А.Г.

Попередній документ
44772437
Наступний документ
44772439
Інформація про рішення:
№ рішення: 44772438
№ справи: 153/483/14
Дата рішення: 15.08.2014
Дата публікації: 15.06.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (15.04.2014)
Дата надходження: 11.03.2014
Предмет позову: про визнання протиправною та скасування постанови про закінчення виконавчого провадження від 20.02.2014