Ухвала від 08.06.2015 по справі 807/1357/13-а

УХВАЛА

"08" червня 2015 р. № 876/12786/13

Колегія суддів Львівського апеляційного адміністративного суду в складі :

головуючого судді: Ліщинського А.М.,

суддів: Довгої О.І., Запотічного І.І.,

розглянувши у порядку письмового провадження в м.Львові питання про виправлення описки в ухвалі Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 квітня 2015 року у адміністративній справі за позовом Державної фінансової інспекції в Закарпатській області до Державного закладу «Вузлова лікарня Чоп Державного територіально - галузевого об'єднання «Львівська залізниця» про зобов'язання виконати вимоги від 12.03.2013 року №01-13/169 на загальну суму 66846,22 грн.,-

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою колегії суддів Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 квітня 2015 року апеляційну скаргу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області залишено без задоволення, а постанову Львівського окружного адміністративного суду від 30 травня 2013 року у справі №807/1357/13-а - без змін.

Разом з тим, у резолютивній частині вказаного судового рішення від 20 квітня 2015 року судом було допущено описку, а саме невірно вказано «Апеляційну скаргу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області залишити без задоволення, а постанову Львівського окружного адміністративного суду від 30 травня 2013 року у справі №807/1357/13-а - без змін.», замість «Апеляційну скаргу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області залишити без задоволення, а постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 30 травня 2013 року у справі №807/1357/13-а - без змін.».

В разі відсутності клопотань від усіх осіб, які беруть участь у справі, про розгляд справи за їх участю, суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів (ч. 1 ст. 197 КАС України із змінами і доповненнями, внесеними згідно із Законом України від 07.07.2010 року N 2453-VI).

Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

За таких обставин необхідно виправити допущені описки, про що постановити ухвалу.

Керуючись статтями 160, 165, 169, 197, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА:

В резолютивній частині ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 квітня 2015 року у справі за позовом Державної фінансової інспекції в Закарпатській області до Державного закладу «Вузлова лікарня Чоп Державного територіально - галузевого об'єднання «Львівська залізниця» про зобов'язання виконати вимоги від 12.03.2013 року №01-13/169 на загальну суму 66846,22 грн., замість: «Апеляційну скаргу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області залишити без задоволення, а постанову Львівського окружного адміністративного суду від 30 травня 2013 року у справі №807/1357/13-а - без змін.», слід вважати: «Апеляційну скаргу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області залишити без задоволення, а постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 30 травня 2013 року у справі №807/1357/13-а - без змін.».

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, що беруть участь у справі, та може бути оскаржена до касаційної інстанції протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя А.М.Ліщинський

Судді О.І.Довга

І.І.Запотічний