10.06.15р. Справа № 904/4971/15
За позовом Комунального підприємства "Новомосковськтеплоенерго", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область
до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДНЕПРОСТРОЙ", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область
про стягнення 46 416,54 грн. за договором про постачання теплової енергії
Суддя Назаренко Н.Г.
Без участі представників сторін
Комунальне підприємство "Новомосковськтеплоенерго" звернулося до господарського суду з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Днепрострой" 46 416,54 грн. за договором про постачання теплової енергії.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 09.06.2015р. вказану позовну заяву було прийнято до розгляду.
При виготовленні тексту ухвали було допущено описку в п. 2 резолютивної частини даної ухвали, а саме: вказано "2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 29.06.15 р. о 10:30год.", тоді як необхідно було зазначити "2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 30.06.15 р. о 10:30год.".
Згідно ст. 89 Господарського процесуального кодексу України суд за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення. Враховуючи, що зазначена описка не зачіпає суті ухвали, відповідно до вимог ст. 89 Господарського процесуального кодексу України, ця описка підлягає виправленню за ініціативою господарського суду.
Керуючись ст. ст. 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1. Виправити допущену в пункті 2 резолютивної частини ухвали від 09.06.2015р. по справі № 904/4971/15 описку.
2. Вважати вірним "2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 30.06.15 р. о 10:30год.".
3. Копію даної ухвали направити сторонам.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя Н.Г. Назаренко