Справа №306/2379/14-п
Провадження №3/30/839/14
29.08.2014 року м.Свалява
Суддя Свалявського районного суду Закарпатської області Уліганинець П.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, 190, Свалявського району, приватного підприємця, українця, гр-на України,
у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП,
15 серпня 2014 року біля 15.00 год. ОСОБА_1 в с.Сасівка на а/д сполученням Свалява-Вовчий, керував транспортним засобом марки “Ауді-А6” номерний знак 9А15667 з явними ознаками алкогольного сп”яніння, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.
В суд правопорушник не з”явився по невідомим суду причинам, хоча про час та місце розгляду справи був своєчасно та належним чином повідомлений.
Вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії АВ2 №146794 від 15.08.2014 року.
Обставини, що пом”якшують або обтяжують відповідальність правопорушника - суддею не встановлено.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП України, яке полягає в керуванні транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп”яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, і відносно нього слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції ч.1 ст.130 КУпАП у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 283-285, 284 КпАП України, суддя-
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 (три тисячі чотириста) грн.00 коп..
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 36 (тридцять шість) грн. 54 коп. в користь держави.
Копію постанови для виконання направити в РВ ДВС Свалявського РУ юстиції.
Про виконання постанови в обов”язковому порядку повідомити Свалявський районний суд в установлений законом строк.
Копію постанови для відому направити у відділення ДАІ Свалявського РВ УМВС з обслуговування Свалявського та Воловецького районів в Закарпатській області.
Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд.
РАЙОННОГО СУДУ ОСОБА_2