Справа № 646/6066/15-ц
№ пров. 2-н/646/1349/2015
29.05.15 року м. Харків
Суддя Червонозаводського районного суду міста Харкова Журавель В.А., розглянувши заяву ПАТ «Харківміськгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання,-
До суду надійшла заява ПАТ «Харківміськгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання, згідно діючого законодавства.
Відповідно до ст. 67, ст. 68 Житлового кодексу України, плата за комунальні послуги вноситься окремо від плати за користування житлом своєчасно. Відповідно до п. 17 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 року № 2246, під своєчасною оплатою послуг з газопостачання слід розуміти, здійснену не пізніше 10 числа наступного місяця оплату, визначену за результатами розрахункового періоду, тобто попереднього місяця. За період з 01.12.2012 р. по 14.03.2015 р. відповідач не в повному обсязі сплачувала вартість наданих послуг, тому у неї виникла заборгованість у сумі 724 грн.65 коп.. Тому заявник просив стягнути з боржника зазначену суму заборгованості, що виникла у період з 01.12.2012 р. по 14.03.2015 р.
При подачі заяви ПАТ «Харківміськгаз» про видачу судового наказу, у заяві була вказана адреса боржника ОСОБА_1, АДРЕСА_1, але згідно довідки з відділу адресно-довідкової роботи ГУДМС УДМС України в Харківській області боржник ОСОБА_1 з 15.11.2012 року зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідно до ст..121 ч.3 п.4 ЦПК України заява повертається у випадках, коли справа не підсудна цьому суду.
Суд вважає, що стягувач не надав судові доказів того, що боржник проживає у Червонозаводському районі м. Харкова і відповідна справа підсудна Червонозаводському районному суду м. Харкова.
Відповідно до ст..100 ч.1. п.3 ЦПК України, суддя повертає заяву про видачу судового наказу, якщо містяться наявні обставини, зазначені у пунктах 2-4 частини третьої ст..121 ЦПК України.
Враховуючи вищенаведене, вважаю, що заяву потрібно повернути заявнику.
Керуючись ст. 100, п.4 ч.3 ст. 121 ЦПК України, суд
Заяву ПАТ «Харківміськгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з газопостачання - повернути заявнику.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги
Суддя В.А.Журавель