Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
про затвердження реєстру
"19" травня 2015 р.Справа № 922/1383/15
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Казарцева В.В.
при секретарі судового засідання Ляшенко О.М.
розглянувши матеріали справи
за заявою ТОВ "ЮКОМ", м. Харків
про визнання банкрутом ТОВ "ЮКОМ", м. Харків
за участю сторін:
ліквідатора - Бреуса Р.А., паспорт серія МТ №123956, виданий Дзержинським РВ ХМУ УМВС України в Харківській області 15.10.2010 р.
представника боржника - Рябчуна Р.М., довіреність від 03.03.2015 р.
представника ТОВ "ВЕСТТРАНСОЙЛ" - Сичова А.Ю., довіреність від 15.05.2015 р.
представника ТОВ "КОРНЕЛІЯ" - Сичова А.Ю., довіреність від 12.05.2015 р.
Постановою господарського суду Харківської області від 01.04.2015 р. ТОВ "ЮКОМ" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором голову ліквідаційної комісії Бреуса Р.А.
15.05.2015 р. до суду від ліквідатора надійшов звіт, в якому він просив затвердити реєстр вимог кредиторів ТОВ "ЮКОМ".
Присутній у судовому засіданні ліквідатор просив затвердити наданий реєстр вимог кредиторів.
Представник кредиторів у судовому засіданні заперечень щодо складеного ліквідатором реєстру не заявили.
Розглянувши матеріали справи, клопотання ліквідатора про затвердження реєстру вимог кредиторів, суд встановив наступне.
Відповідно до вимог законодавства на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 02.04.2015 р. здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про визнання ТОВ "ЮКОМ" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У встановлений місячний термін, до господарського суду надійшли вимоги кредиторів, які були розглянуті судом та ліквідатором і включені до реєстру вимог кредиторів згідно з черговості, а саме: ТОВ "Корнелія" у розмірі 29077661,42 грн., ТОВ "ВЕСТТРАНСОЙЛ" на загальну суму 212887000,00 грн.
Також, ліквідатором було включені до шостої черги реєстру вимог кредиторів, вимоги, які лічаться за бухгалтерським обліком та не заявлені у встановлений законом порядок, а саме ТОВ "Форвард автоцентр" у розмірі 7373,12 грн.
Відповідно до абз.5 п.п.36.7 п.36 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013р. №01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (зі змінами, внесеними згідно з листами Вищого господарського суду №01-06/1149/2013 від 07.08.2013 р., №01-06/1862/2013 від 26.12.2013 р., №01-06/1686/14 від 04.11.2014 р.), заяви кредиторів про грошові вимоги до боржника, що ліквідується власником, подаються безпосередньо до господарського суду та оплачуються судовим збором. Розгляд грошових вимог кредиторів в ліквідаційній процедурі здійснюється господарським судом в тому ж порядку, що і грошових вимог, заявлених на підставі статті 23 Закону. За результатами розгляду грошових вимог кредиторів господарським судом затверджується реєстр вимог кредиторів.
Судом розглянуті та визнані в повному обсязі усі грошові вимоги до банкрута, які надійшли до суду, про що винесені вмотивовані ухвали.
Згідно з ч.3 ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу.
Розглянувши матеріали справи, враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне затвердити реєстр вимог кредиторів ТОВ "ЮКОМ".
Керуючись ст. 1, 23, 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України,
1. Затвердити реєстр вимог кредиторів ТОВ "ЮКОМ" на загальну суму 241964661,42 грн., з якої
конкурсні вимоги:
- ТОВ "Корнелія" у розмірі 29077661,42 грн. (четверта черга);
- ТОВ "ВЕСТТРАНСОЙЛ" на загальну суму 212887000,00 грн. (четверта черга).
Не конкурсні вимоги:
- ТОВ "Форвард автоцентр" у розмірі 7373,12 грн. (шоста черга).
2. Визначити, що особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу.
3. Звернути увагу ліквідатора та інших учасників провадження у справі про банкрутство на те, що не конкурсні кредитори не є стороною у справі про банкрутство.
4. Ухвалу направити ліквідатору, банкруту, конкурсним кредиторам.
Суддя Казарцева В.В.