справа № 3 -15145 / 07
Іменем України
07 листопада 2007 року м. Кривий Ріг
Судця Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу
Шум Л.І.
розглянувши матеріали, які надійшли з ДАІ м. Кривого Рогу, про притягнення до
адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Дунаївці Хмельницької області, громадянина України, мешкає вАДРЕСА_1, не працюючого,
у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 кодексу України про адміністративні правопорушення,
Відповідно до протоколу про адмінправопорушення ХМ № 096288 від 22 вересня 2007 року ОСОБА_122 вересня 2007 року керуючи автомобілем марки ВАЗ-21061, державнийНОМЕР_1, допустив виїзд на полосу зустрічного руху, чим порушив п.п. 11.6 ПДР України.
Дослідивши матеріали справи встановлено, що вина ОСОБА_1. підтверджується протоколом ХМ № 096288 від 22 вересня 2007 року про адміністративне правопорушення.
Дослідивши адміністративний матеріал, згідно якого доведена вина ОСОБА_1. у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 кодексу України про адміністративні правопорушення, а отже, враховуючи вище викладене рахую за необхідне накласти на ОСОБА_1. адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Керуючись ст. ст. 279, 280, 122 ч. 1 кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -
Накласти на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народженнял року народження, адміністративне стягнення за ст. 122 ч. 1 кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді попередження.
постанова апеляційному оскарженню не підлягає і виконується негайно.