Ухвала від 15.05.2015 по справі 487/1728/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

15 травня 2015 року м. Київ К/800/21781/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Пасічник С.С., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 звернулася до Заводського районного суду м. Миколаєва з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.

Постановою Заводського районного суду м. Миколаєва від 22 вересня 2014 року в задоволенні позову відмовлено.

Постановою Одеського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2015 року рішення суду першої інстанції скасовано, визнано протиправною відмову Управління Пенсійного фонду України у Заводському районі м.Миколаєва у зарахуванні ОСОБА_1 до трудового стажу періоду примусового утримання під час визволення, в тому числі і в фільтраційному таборі №225 м.Фриврихшаві у Німеччині з квітня по жовтень 1945 року в потрійному розмірі. а також зобов'язано Управління Пенсійного фонду України у Заводському районі м.Миколаєва зарахувати до трудового стажу ОСОБА_1 період примусового утримання під час визволення, в тому числі і в фільтраційному таборі №225 м.Фриврихшаві у Німеччині, під час Великої Вітчизняної війни, з квітня 1945р. по жовтень 1945р. в потрійному розмірі, здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії зі збільшенням трудового стажу.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва, подало касаційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду апеляційної інстанцій та залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Відповідно до п.5 ч.5 ст.214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, зокрема, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (а у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи із змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення, дана касаційна скарга є необґрунтованою, оскільки не містить належних доводів в підтвердження незаконності постановленого судом попередньої інстанції рішення, а тому, з врахуванням наведених приписів п.5 ч.5 ст.214 КАС України, не викликає необхідності перевірки судом касаційної інстанції матеріалів справи, що в свою чергу, є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження у справі.

Керуючись статтями 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИЛА:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути відповідачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду України Пасічник С.С.