Ухвала від 27.02.2012 по справі 2а/1770/665/2012

УХВАЛА

Справа № 2а/1770/665/2012

27 лютого 2012 року м.Рівне

Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Друзенко Н.В., розглянувши в порядку підготовчого провадження матеріали у справі за адміністративним позовом

Державної податкової інспекції у м.Рівне

до ОСОБА_1 акціонерного товариства "Рівненський завод тракторних агрегатів" в особі філії "Ремонтник"

про стягнення заборгованості

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_2 податкова інспекція у м.Рівне звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 акціонерного товариства "Рівненський завод тракторних агрегатів" в особі філії "Ремонтник" про стягнення заборгованості. Ухвалою судді від 23 лютого 2012 р. відкрито провадження у справі.

При підготовці справи до розгляду проведені наступні підготовчі дії:

- з'ясовано склад учасників адміністративного процесу;

- з'ясовано обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;

- вирішено інші питання, необхідні для розгляду справи у відкритому судовому засіданні.

В порядку підготовчого провадження судом приймається рішення про зобов'язання надати: позивача: витяг з картки особового рахунку відповідача станом на день розгляду справи у суді, довідку про стан заборгованості на день розгляду справи; відповідача: докази сплати заборгованості, якщо такі є.

Підстави для розгляду справи в порядку письмового провадження відсутні.

За таких обставин суд вважає, що підготовчі дії по справі слід закінчити та призначити справу до судового розгляду.

Керуючись статтею 121,165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Підготовчі дії по справі №2а/1770/665/2012 закінчити.

2.Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Рівненського окружного адміністративного суду (33028, м.Рівне, вул. 16 Липня, 87) 15 березня 2012 року на 16:00 год.

3. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

4. Зобов'язати надати: позивача: витяг з картки особового рахунку відповідача станом на день розгляду справи у суді, довідку про стан заборгованості на день розгляду справи; відповідача: докази сплати заборгованості, якщо такі є.

5. Копію ухвали та повістку-виклик направити відповідачу. Повідомити суб'єкта владних повноважень, за місцезнаходженням якого розглядається справа (м.Рівне), в порядку, визначеному абз.2 ч. 1 ст. 38 КАС України про наявні матеріали (копія ухвали), які підлягають врученню йому як стороні, та про можливість їх отримання лише безпосередньо у суді.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ч.6 ст.254 КАС України та не може бути оскаржена.

Суддя Друзенко Н.В.

Попередній документ
44189123
Наступний документ
44189126
Інформація про рішення:
№ рішення: 44189124
№ справи: 2а/1770/665/2012
Дата рішення: 27.02.2012
Дата публікації: 21.05.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Рівненський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; реалізації загальних засад оподаткування; погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами, у тому числі:; звернення податкових органів щодо стягнення податкової заборгованості