Справа № 2-а-1402/11
25 червня 2011 року
Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Михайловська Антоніна Віталіївна, розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду україни в м. Новоград-Волинський про визнання протиправними дій при перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру, -
22.06.2011 року позивач звернувся до Новоград-Волинського міськрайонного суду з вказаним позовом.
Відповідно ч. 2 ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк.
Згідно ч. 1 ст. 100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Позивачем ставляться позовні вимоги за період з 01.01.2010 року. Клопотання про поновлення пропущеного строку звернення до суду позивачем не заявлено.
У відповідності до ст. 57 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян доводяться до відома населення у порядку, встановленому законом. Тобто всі нормативні акти оприлюднюються та є загальнодоступними.
Таким чином, позовні вимоги за період з 01.01.2010 року по 21.12.2010 року підлягають залишенню без розгляду.
В іншій частині позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 104-107 КАС України, підсудна та підвідомча даному суду. Підстав для залишення позовної заяви без руху, без розгляду, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження, немає.
Керуючись ст. ст.99, 100, 107,183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський про визнання протиправними дій при перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру за період з 01.01.2010 року по 21.12.2010 року - залишити без розгляду.
Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду україни в м. Новоград-Волинський про визнання протиправними дій при перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру за період з 22.12.2010 року.
Відповідно до ч.3 ст.183-2 КАС України роз'яснити відповідачу про те що він у десятиденний строк з дня одержання ухвали та копій документів може подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову безпосередньо до канцелярії суду.
Справа буде розглянута суддею Михайловської А.В. одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі. У випадку неподання заперечень проти позову справа може бути розглянута за наявними у справі матеріалами.
Копію ухвали невідкладно надіслати відповідачу разом з копією позовної заяви та доданими до неї документами.
Ухвала в частині залишення адміністративного позову без розгляду може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя :