12 травня 2015 р. м. Київ К/800/15808/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Мойсюк М.І., перевіривши касаційну скаргу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2014 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 4 березня 2015 року у справі за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області до Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області про скасування постанов та зобов'язання вчинити певні дії, -
Касаційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, перешкод для відкриття касаційного провадження не встановлено.
На підставі викладеного, керуючись статтями 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити касаційне провадження у даній справі.
Витребувати з Сумського окружного адміністративного суду адміністративну справу 818/3298/14.
Особам, які беруть участь у справі, надіслати копію ухвали про відкриття касаційного провадження, касаційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Виконати усі вимоги, передбачені статтею 215 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного суду України М.І. Мойсюк