14 травня 2015 р.м.ОдесаСправа № 821/898/15-а
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Шевчук О.А., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фуд-Трейд" на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 15.04.2015 р. по справі № 821/898/15-а
позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "Фуд-Трейд"
відповідач Інспекція з питань захисту прав споживачів у Херсонській області
про визнання дій протиправними,-
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фуд-Трейд" на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 15.04.2015 р. по справі № 821/898/15-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фуд-Трейд" до Інспекції з питань захисту прав споживачів у Херсонській області про визнання дій протиправними.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Одеського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Шевчук О.А.