Ухвала від 20.01.2009 по справі 31/51-09

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"20" січня 2009 р. № 31/51-09

Суддя Лєсогоров В.М. розглянувши позовну заяву № 265

За позовом ВАТ «Укртелеком»до Лінійне управління на Одеській залізниці УМВС України на транспорті про стягнення 10 352 грн. 54 коп.

ВСТАНОВИВ:

До позовної заяви не додані докази сплати витрат на ІТЗ судового процесу.

Відповідно до Інструкції „Про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті»затвердженої Постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 року № 22, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 377/8976 - 2.14. Банк платника на всіх примірниках прийнятих розрахункових документів і на реєстрах обов'язково заповнює реквізити "Дата надходження" і "Дата виконання", засвідчуючи їх підписом відповідального виконавця та відбитком штампа банку.

Платіжне доручення № 1269 від 10.12.2008 року яке позивач надав суду в якості доказу сплати витрат на ІТЗ судового процесу банком не проведено, що підтверджується відсутністю підпису відповідального виконавця банку в графі „Проведено банком” у встановленому порядку.

Таким чином, платіжне доручення № 1269 від 10.12.2008 року не є доказом сплати витрат на ІТЗ судового процесу.

В порушення ст. 54 ГПК України у позовній заяві обставини спору викладені не в повному обсязі.

Так, в позові не вказані документи які підтверджують факт надання послуг та тарифи за якими нараховувалася оплата.

Відповідно до положень ст. 19 Конституції України та ГПК України, господарський суд не має права порушити провадження у господарській справі за наявності підстав для застосування до позовної заяви положень ст. 63 ГПК України.

Відповідно до ст. 63 ГПК України - суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо: 3) у позовній заяві не вказано обставин, на яких грунтується позовна вимога, доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини, обгрунтований розрахунок стягуваної чи оспорюваної суми; 10) не подано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

На підставі викладеного позов підлягає поверненню без розгляду.

Керуючись п. 3, 10 ст. 63, 86 ГПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ВАТ «Укртелеком»до Лінійне управління на Одеській залізниці УМВС України на транспорті про стягнення 10 352 грн. 54 коп. - повернути без розгляду.

Додаток: позовна заява та додані до неї матеріали.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду після усунення допущеного порушення.

Суддя Лєсогоров В. М.

Попередній документ
4395970
Наступний документ
4395972
Інформація про рішення:
№ рішення: 4395971
№ справи: 31/51-09
Дата рішення: 20.01.2009
Дата публікації: 22.08.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Одеської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію