Лугинський районний суд Житомирської області
Справа № 281/3000/14-а
Провадження по справі № 2-а/281/399/15
30 квітня 2015 року смт. Лугини
Суддя Лугинського районного суду Житомирської області Нечуй Б.П., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Житомирської області та Коростенського управління експлуатації газового господарства про визнання дій протиправними та зобов'язання проведення перерахунку та виплати коштів, передбачених ст.39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, -
Розглянувши в порядку скороченого провадження надані позивачем докази, суд приходить до висновку, що неможливо ухвалити законне і обґрунтоване судове рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь в справі.
Керуючись ч.4 ст. 183-2 КАС України,-
Справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Житомирської області та Коростенського управління експлуатації газового господарства про визнання дій протиправними та зобов'язання проведення перерахунку та виплати коштів, передбачених ст.39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” призначити до судового розгляду на 20 травня 2015 року о 8 год. 30 хв.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь в справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Б.П.Нечуй