Справа № 815/2484/15
30 квітня 2015 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду - Потоцька Н.В. розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення доказів,-
З позовом до суду звернулась ОСОБА_1 до Головного управління міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу та визнання протиправними дій відповідача щодо порушення порядку притягнення до дисциплінарної відповідальності.
Крім того, позивачка подала заяву в який просить зобов'язати відповідача надати для огляду у судовому засіданні наказ ГУМВС України в Одеській області від 20.04.2015 р. № 1356, матеріали службового розслідування, листи бесід та пояснень щодо обставин проступку, а також докази доведення наказу в порядку, встановленому законом, та інші матеріали (витяги з ЕРДР щодо конкретного кримінального провадження, результати розслідування справи та інші), на підставі яких ОСОБА_1 було притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
У відповідності до ст.ст. 69-71 КАС України - доказами в адміністративному судочинстві є будь - які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення обставин справи. Якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона звертається з такою вимогою до суду. Суд сприяє в реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази.
З урахуванням приписів ст. ст. 69-71 КАС України, суддя приходить до висновку про доцільність витребовування доказів для повного і всебічного розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 69-71, 110, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
Витребувати з ГУ МВС України в Одеській області /65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 12 /, належним чином завірені копії документів:
- наказ ГУМВС України в Одеській області № 1356 від 20 квітня 2015 року ;
- матеріали службового розслідування за фактом порушення службової дисципліни ОСОБА_1;
- інформацію щодо зайнятості посади з якої була звільнена ОСОБА_1;
- довідку щодо нарахування заробітної плати ОСОБА_1;
- копію особової справи ОСОБА_1
Зазначені документи надати в строк до 12 квітня 2015 року.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.
Суддя Потоцька Н.В.