Справа № 359/1364/15-к
Провадження по справі № 1-в/367/191/2015
Іменем України
27 квітня 2015 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
представника ІВЦ № 132 ОСОБА_4 ,
засудженого ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області клопотання засудженого ОСОБА_5 про звільнення від подальшого відбування покарання умовно-достроково,-
Засуджений ОСОБА_5 звернувся до суду із клопотанням, згідно з яким просив звільнити його від подальшого відбування покарання умовно-достроково. Клопотання засуджений ОСОБА_5 мотивує тим, що за час відбування покарання він довів своє виправлення сумлінною поведінкою та ставленням до праці і відбув, згідно ч. 3 ст. 81 КК України, 2/3частини строку призначеного покарання.
В судовому засіданні засуджений ОСОБА_5 клопотання підтримав та просив клопотання задовольнити.
В судовому засіданні представник Ірпінського виправного центру № 132 заперечував проти задоволення клопотання, надав суду характеристику на засудженого, відомість про нарахування заробітної плати, довідку щодо відсутності виконавчих листів, довідку про стягнення та заохочення засудженого, копію вироку та копії ухвал для приєднання до матеріалів справи.
Прокурор в судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання.
Заслухавши думку учасників розгляду клопотання, вивчивши клопотання та надані суду учасниками судового розгляду документи, суд дійшов висновку, що клопотання не підлягає до задоволення з таких підстав.
Відповідно до ч. 8 ст. 154 КВК України, особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням або в порядку заміни невідбутої частини покарання більш м'яким, якщо вони були направлені у місця обмеження волі або позбавлення волі у випадках, передбачених законом, можуть бути знову представлені до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої частини покарання більш м'яким не раніше як через один рік з дня винесення ухвали про направлення у місця обмеження волі або позбавлення волі.
В судовому засіданні встановлено, що вироком Броварського міськрайонного суду Київської області від 12.09.2013 ОСОБА_5 засуджений за ч. 2 ст. 186, ст. 71 КК України до позбавлення волі строком 4 роки 3 місяці. Ухвалою Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 10.07.2014, згідно ст. 6 Закону України “Про амністію у 2014 році”, не відбуту частину покарання скорочено наполовину. Ухвалою Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 30.12.2014 не відбуту частину покарання замінено на обмеження волі. Ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 20.03.2015 ОСОБА_5 зараховано у строк відбування покарання час слідування під вартою до виправного центру з 30.12.2014 по 03.03.2015. Початок строку відбування покарання 11.07.2013. Кінець строку відбування покарання 14.11.2015. До Ірпінського виправного центру № 132 засуджений ОСОБА_5 прибув 03.03.2015 та був працевлаштований на території виробництва установи. Засуджений ОСОБА_5 за сумлінну поведінку і ставлення до праці має 3 заохочення, стягнень не має.
З огляду на викладене, приймаючи до уваги, що з дня винесення ухвали про направлення у місця обмеження волі засудженого ОСОБА_5 не минув один рік, а також не дотримано строків, передбачених ч. 3 ст. 81 КК України, суд відмовляє в задоволенні клопотання засудженого про звільнення його від відбування покарання умовно-достроково.
Керуючись ст. 81 КК України, ст. 376, п. 2 ч. 1 ст. 537 КПК України, ст. 154 КВК України, суд, -
Відмовити в задоволенні клопотання засудженого ОСОБА_5 про звільнення від подальшого відбування покарання умовно-достроково.
На ухвалу до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд Київської області може бути подано апеляцію протягом 7 днів.
Повний текст ухвали буде складений, в межах строків, визначених ч. 2 ст. 376 КПК України та оголошено о 11.35 год. 28.04.2015
Суддя: ОСОБА_1