м. Київ - 03680, вул. Солом'янська 2-а
Справа №22 - 7118 Головуючий у 1 - й інстанції: Лазаренко В.В.
Доповідач: Ратнікова В.М.
22 квітня 2013 року колегія суддів Судової палати в цивільних справах Апеляційного суду м. Києва в складі:
головуючого судді: Ратнікової В.М.
суддів: Гаращенка Д.Р.
БорисовоїО.В.
заслухавши доповідь судді Ратнікової В.М. про проведення підготовчих дій по справі за апеляційною скаргою представника відповідача Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» Шуліної Аліни Володимирівни на ухвалу Солом'янського районного суду міста Києва від 29 березня 2013 року про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Юдіна Ірина Георгіївна, ОСОБА_7 про визнання договору іпотеки недійсним,-
Питання прийняття апеляційної скарги вирішено Апеляційним судом в порядку, передбаченому ЦПК України.
Передбачені ст. 301 ЦПК України підготовчі дії суддею - доповідачем проведені, апеляційний розгляд справи забезпечено. Визначено коло осіб, які беруть участь у справі, з'ясовано характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, обставини справи та обґрунтування апеляційної скарги.
Підстави проводити додаткові підготовчі дії відсутні.
Керуючись ст. 302 ЦПК України, колегія суддів, -
Призначити справу до розгляду в приміщенні Апеляційного суду м. Києва (вул. Солом'янська 2-А) на 16 травня 2013 року на 11 годин 20 хвилин.
В судове засідання викликати осіб, які брали участь в розгляді справи.
Головуючий:
Судді: