Ухвала від 09.04.2015 по справі 309/1305/15-к

Справа№ 309/1305/15-к

Провадження № 1-в/309/56/15

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 квітня 2015 року м. Хуст

Хустський районний суд

Закарпатської області

в складі: головуючого - судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

з участю прокурора ОСОБА_3

начальника кримінально-виконавчої

інспекції в Хустському районі ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в місті Хуст справу за поданням начальника Хустського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції щодо:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, не одруженого, не працюючого, із середньою освітою, засудженого вироком Хустського районного суду Закарпатської області від 04.04.2014 року за ч. 1 ст. 296 КК України із випробуванням з іспитовим строком 1 рік,

про звільнення від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку, с у д -

ВСТАНОВИВ:

Начальник Хустського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції ОСОБА_4 звернувся до суду із поданням про звільнення від покарання ОСОБА_6 у зв'язку із закінченням іспитового строку. Посилається на те, що вироком Хустського районного суду від 04 квітня 2014 року ОСОБА_6 засуджено за ч. 1 ст. 296 КК України до 2 років обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.

Засуджений ОСОБА_6 за час іспитового строку добросовісно виконував покладені на нього обов'язки, регулярно з'являвся для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції, порушень громадського порядку не допускав, до адміністративної відповідальності не притягався. Тому просить суд звільнити засудженого від покарання, призначеного вироком Хустського районного суду.

Прокурор ОСОБА_3 в судовому засіданні не заперечив проти задоволення подання, вважає, що по справі наявні підстави для звільнення засудженого ОСОБА_6 від призначеного судом покарання.

Заслухавши думку прокурора, начальника Хустського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, дослідивши матеріали подання, суд вважає, що подання слід задоволити та звільнити засудженого ОСОБА_6 від покарання, призначеного вироком суду з наступних міркувань:

Засуджений ОСОБА_6 за період іспитового строку виконав покладені на нього обов'язки, порушень громадського порядку не допускав, до адміністративної відповідальності не притягався. На час розгляду подання закінчився термін іспитового строку, встановленого вироком Хустського районного суду.

Враховуючи вище наведене та керуючисьвимогами ст. ст. 537, 539 КПК України, ст. 78 ч. 1 КК України, с у д -

УХВАЛИВ:

Звільнити засудженого ОСОБА_6 від покарання, призначеного вироком Хустського районного суду Закарпатської області від 04.04.2014 року у вигляді 2 років обмеження волі із застосуванням ст. 75 КК України з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.

Ухвала може бути оскаржена протягом 7 днів з дня її оголошення до апеляційного суду Закарпатської області.

Суддя Хустського

районного суду: підпис: ОСОБА_1

З оригіналом вірно:

Суддя Хустського

районного суду ОСОБА_1 .

Попередній документ
43517879
Наступний документ
43517881
Інформація про рішення:
№ рішення: 43517880
№ справи: 309/1305/15-к
Дата рішення: 09.04.2015
Дата публікації: 16.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хустський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти громадського порядку та моральності; Хуліганство