Провадження № 2/641/1070/2015 Справа № 641/2100/15-ц
02 квітня 2015 року Комінтернівський районний суд м. Харкова в складі:
Головуючого - судді Богдан М.В.,
за участю секретаря - Цюк Ю.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить розірвати шлюб між нею та відповідачем, зареєстрований 19.04.2013 року Фрунзенським відділом реєстрації актів реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції, актовий запис №99.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначила, що між нею та відповідачем зареєстровано шлюб 19.04.2013 року Фрунзенським відділом реєстрації актів реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції, актовий запис №99.
Від шлюбу мають малолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Зазначає, що сімейне життя з відповідачем не склалося, відносин сімейних з відповідачем не підтримують та не ведуть спільного господарства. Сім'я розпалась та існує формально. Шлюбно-сімейні відносини між ними припинені з вересня 2013 року.
В судове засідання позивач подала заяву про розгляд справи за її відсутністю, підтримала позовні вимоги та просила їх задовольнити.
Відповідач в судове засідання подав заяву про розгляд справи за його відсутності, не заперечував проти розірвання шлюбу.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, який зареєстровано 19.04.2013 року Фрунзенським відділом реєстрації актів реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції, актовий запис №99.
Від шлюбу мають малолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу залишиться проживати з матір'ю.
Шлюбно-сімейні відносини між сторонами припинені з вересня 2013 року.
Примирення між ними неможливе, спільне господарство не ведуть, таким чином зберегти сім*ю неможливо.
За ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Згідно ст. 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування до шлюбу не допускається.
За таких обставин суд дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін.
Враховуючи наведене, на підставі ст.ст. 24, 110, 112 СК України, керуючись ст. 10,11,60, 174, 213-215 ЦПК України, суд -
Позовні вимоги ОСОБА_1 - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який зареєстрований 19.04.2013 року Фрунзенським відділом реєстрації актів реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції, актовий запис №99.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Харківської області через Комінтернівський районний суд м. Харкова. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення, або протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя: М. В. Богдан