Постанова від 02.03.2015 по справі 344/1806/15-п

Справа № 344/1806/15-п

Провадження № 3/344/652/15

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2015 року м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського міського суду Руденко Д.М., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

Від Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області надійшов протокол ІВ №00020898 від 09.11.2014 року в якому зазначено, що 08.11.2014 року о 23 год. 45 хв. в м. Івано-Франківську по вул. Коновальця, 146, ОСОБА_1 вчинив злісну непокору законним вимогам працівникам міліції, перебував у п'яному вигляді, чим вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судове засідання з'явився ОСОБА_1, вину у вчиненому правопорушенні не визнав, пояснив, що не перебував у нетверезому стані, опору працівникам міліції не чинив.

Роз'яснивши ОСОБА_1 вимоги ст. 268 КУпАП, заслухавши його пояснення, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що провадження у справі відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП підлягає закритю.

Про відсутність вини у вчиненні ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП свідчать досліджені в судовому засіданні письмові матеріали справи.

Так, наявний в матеріалах справи зазначений протокол не є підтверджуючим доказом скоєння даного адміністративного правопорушення, оскільки не відповідає дійсним обставинам справи, складений всупереч вимогам ст. 256 КУпАП та оформленний з порушенням Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах внутрішніх справ України затвердженої наказом МВС України № 950 від 04.10.2013 року, зокрема, не розкрито суть адміністративного правопорушення, відсутні відомості, про те, що ОСОБА_1 перебував у нетверезому стані, без зазначення будь-яких даних, які б вказували на ознаки вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП.

Крім того, інспектором міліції не виконано вимог постанови суду від 24.12.2014 року.

За таких обставин, встановлюючи, у відповідності до ст. 251 КУпАП, наявність чи відсутність адміністративного правопорушення в діях особи, щодо якої складено протокол, та даючи оцінку фактичним даним, наявним в матеріалах справи, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, суд дійшов висновку, що докази вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, у справі відсутні.

Таким чином, факт вчинення правопорушення ОСОБА_1, відповідальність за яке передбачена ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, не знайшов свого підтвердження у судовому засіданні, тому, відповідно до змісту ст. 247 п. 1 КУпАП провадження в даній справі необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 7, 221, 245, п. 1 ст. 247, 283, 284 КУпАП, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Провадження в справі відносно притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 185 КУпАП закрити у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Івано-Франківський міський суд протягом 10 днів з дня її проголошення.

Суддя Д.М. Руденко