Ухвала від 01.04.2015 по справі 820/741/15

УХВАЛА

01 квітня 2015 р.

Справа № 820/741/15

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду П'янова Я.В., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Кредитної спілки "Лозівський взаємний кредит" на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 02.03.2015р. по справі № 820/741/15

за позовом Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області

до Кредитної спілки "Лозівський взаємний кредит"

про стягнення податкового боргу,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 02.03.2015р. позов Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області до Кредитної спілки "Лозівський взаємний кредит" про стягнення податкового боргу задоволено.

На зазначену постанову Кредитною спілкою "Лозівський взаємний кредит" подано апеляційну скаргу. Також відповідачем заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження. Проте, суд вважає, що строк на апеляційне оскарження відповідачем не пропущений, оскільки з часу отримання копії постанови, апеляційна скарга подана відповідно до вимог ст. 186 КАС України. Отже заява відповідача судом до уваги не приймається.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Кредитної спілки "Лозівський взаємний кредит" на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 02.03.2015р. по справі № 820/741/15 за позовом Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області до Кредитної спілки "Лозівський взаємний кредит" про стягнення податкового боргу.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя П'янова Я.В.

Попередній документ
43384695
Наступний документ
43384697
Інформація про рішення:
№ рішення: 43384696
№ справи: 820/741/15
Дата рішення: 01.04.2015
Дата публікації: 07.04.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: