Ухвала від 24.03.2015 по справі 2а-9161/12/1370

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

24 березня 2015 року м. Київ В/800/1583/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів:

Єрьоміна А.В., Леонтович К.Г., Сороки М.О., Черпіцької Л.Т., Чумаченко Т.А., розглянувши заяву управління Пенсійного Фонду України в Сокальському районі Львівської області про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 27 лютого 2015 року у справі № 2а-9161/12/1370 за позовом управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Львівської області до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокальському районі про спонукання до вчинення дій, -

встановила:

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 06 листопада 2012 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 02 лютого 2015 року, відмовлено в задоволенні адміністративного позову управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Львівської області до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокальському районі про спонукання до вчинення дій.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 27 лютого 2015 року у справі К/800/8820/15 року відмовлено у відкритті касаційного провадження.

Не погоджуючись із вищезазначеною ухвалою Вищого адміністративного суду України, управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Львівської області звернулось до Вищого адміністративного суду України із заявою про її перегляд Верховним Судом України.

Згідно зі статтею 237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів: неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах; встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов'язань при вирішенні справи судом; порушення норм матеріального чи процесуального права, що призвело до ухвалення Вищим адміністративним судом України незаконного судового рішення з питань. передбачених статтею 171 ' цього Кодексу.

Крім того, згідно з пунктом 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необгрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Як вбачається з тексту ухвали судді Вищого адміністративного суду України від 27 лютого 2015 року у справі К/800/8820/15 року відмовлено у відкритті касаційного провадження на підставі пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України.

При цьому в зазначеній ухвалі суддею-доповідачем не надано оцінки застосуванню судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права.

З огляду на зазначене, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає, що зазначена справа не може бути допущена до перегляду Верховним Судом України з підстав, передбачених статтею 237 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтею 237, 240 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

ухвалила:

Відмовити в допуску справи за заявою управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Львівської області про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 27 лютого 2015 року

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді: