Ухвала від 26.03.2015 по справі 823/3259/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

К/800/13916/15

26 березня 2015 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Донець О.Є., перевіривши касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 03 березня 2015 року у справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, уповноважених осіб Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку ОСОБА_1 та ОСОБА_2, про визнання дій протиправними, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" було залишено без розгляду у зв'язку з пропуском строку звернення до адміністративного суду.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 03 березня 2015 року апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" було залишено без задоволення, а ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року - без змін.

У касаційній скарзі Приватне акціонерне товариство "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство", не погоджуючись з даними рішеннями, посилаючись на допущені судами порушення норм процесуального права, просить скасувати судові рішення першої та апеляційної інстанції та справу направити до суду першої інстанції для продовження розгляду.

У відкритті касаційного провадження необхідно відмовити з огляду на наступне.

Пунктом 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті -пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, які відповідають усталеній практиці Вищого адміністративного суду України у цій категорії справ, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми процесуального права.

Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 03 березня 2015 року у справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Лисянське ремонтно-транспортне-підприємство" до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, уповноважених осіб Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку ОСОБА_1 та ОСОБА_2, про визнання дій протиправними.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.Є. Донець