Ухвала від 24.03.2015 по справі 585/4715/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

24 березня 2015 р. К/800/13652/15

УХВАЛА

Суддя Вищого адміністративного суду України Черпіцька Л.Т.

розглянувши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду в м. Ромнах та Роменському районі Сумської області на постанову Роменського міськрайонного суду Сумської області від 30 січня 2015 р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2015 р. у справі № 585/4715/14-а за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду в м. Ромнах та Роменському районі Сумської області, Управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Сумської області про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії , -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом про визнання дій протиправними та зобов'язання зарахувати стаж роботи, що дає право на пільгову пенсію за вислугу років.

Постановою Роменського міськрайонного суду Сумської області від 30 січня 2015 р., залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2015 р., позов задоволено.

У касаційній скарзі заявник ставить питання про скасування ухвалених у справі судових рішень, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, ця касаційна скарга є необгрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.

Керуючись ст.ст. 211, 213, п.5 ч.5 ст. 214 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду в м. Ромнах та Роменському районі Сумської області на постанову Роменського міськрайонного суду Сумської області від 30 січня 2015 р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2015 р.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.Т. Черпіцька

Попередній документ
43334199
Наступний документ
43334201
Інформація про рішення:
№ рішення: 43334200
№ справи: 585/4715/14-а
Дата рішення: 24.03.2015
Дата публікації: 31.03.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вищий адміністративний суд України
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі: