Ухвала від 12.03.2015 по справі 688/5005/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

12 березня 2015 року м. Київ К/800/10858/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Штульман І.В., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в місті Шепетівці та Шепетівському районі Хмельницької області на постанову Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 листопада 2014 року, ухвалу Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 04 грудня 2014 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 03 лютого 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Шепетівці та Шепетівському районі Хмельницької області про перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

За правилами ч.2 ст.214 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності перешкод для відкриття касаційного провадження суддя-доповідач постановляє про це ухвалу.

Відповідно до п.п.3, 5 ч.2 ст.213 Кодексу адміністративного судочинства України у касаційній скарзі зазначаються судові рішення, що оскаржуються, та вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції.

Згідно ч.5 ст.213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.

Управління Пенсійного фонду України в місті Шепетівці та Шепетівському районі Хмельницької області у даній касаційній скарзі просить скасувати постанову Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 листопада 2014 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 03 лютого 2015 року, якими задоволено позовні вимоги, а також ухвалу Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 04 грудня 2014 року, якою виправлено описку в резолютивній частині вказаної постанови. Однак, у касаційній скарзі заявником не зазначено, чи була переглянута ухвала про виправлення описки в апеляційному порядку.

Частиною 2 статті 211 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що ухвали суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, а також ухвали суду апеляційної інстанції можуть бути оскаржені в касаційному порядку, якщо вони перешкоджають подальшому провадженню у справі.

Таким чином, якщо перегляд ухвали про виправлення описки апеляційним судом відбувся, відповідачеві необхідно уточнити вимоги до суду касаційної інстанції із зазначенням того, які судові рішення оскаржуються, та надати копію цього рішення.

За таких обставин касаційну скаргу необхідно залишити без руху і надати заявникові термін для виправлення зазначених недоліків.

У випадку не виправлення недоліків касаційна скарга буде повернута.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.108, 213 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в місті Шепетівці та Шепетівському районі Хмельницької області на постанову Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 20 листопада 2014 року, ухвалу Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 04 грудня 2014 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 03 лютого 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Шепетівці та Шепетівському районі Хмельницької області про перерахунок пенсії - залишити без руху та встановити строк для усунення зазначених в мотивувальній частині даної ухвали недоліків до 14 квітня 2015 року.

Роз'яснити, що невиконання вимог ст.213 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для повернення касаційної скарги заявникові.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.В. Штульман