Ухвала від 24.03.2015 по справі 364/1381/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

24 березня 2015 року К/800/6086/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Ситников О.Ф., перевіривши касаційну скаргу Володарського районного центру зайнятості на постанову Володарського районного суду Київської області від 11 грудня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 19 січня 2015 року у справі за позовом Володарського районного центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю, -

ВСТАНОВИВ:

Володарський районний центр зайнятості звернувся до Володарського районного суду Київської області з адміністративним позовом до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю.

Постановою Володарського районного суду Київської області від 11 грудня 2014 року в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 19 січня 2015 року у відкритті апеляційного провадження відмовлено.

У відповідності до частин 2, 4 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалою Вищого адміністративного суду України від 16 лютого 2015 року подану касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.

Згідно з вимогами частини 1 статті 211 Кодексу адміністративного судочинства України, яка визначає умови, при яких виникає право на касаційне оскарження, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в касаційному порядку судові рішення суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку.

В даному випадку постанова Володарського районного суду Київської області від 11 грудня 2014 року не переглядалася в апеляційному порядку, що відповідно до вимог пункту 2 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.

В частині оскарження ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 19 січня 2015 року, то відповідно скаржником виконано вимоги ухвали судді Вищого адміністративного суду України, а тому касаційна скарга вважається поданою з дотриманням строків касаційного оскарження, за формою та змістом відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, перешкод для відкриття касаційного провадження не встановлено.

Керуючись ст. 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Володарського районного центру зайнятості на постанову Володарського районного суду Київської області від 11 грудня 2014 року у справі за позовом Володарського районного центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю.

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Володарського районного центру зайнятості на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 19 січня 2015 року у справі за позовом Володарського районного центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю.

Витребувати з Володарського районного суду Київської області адміністративну справу № 364/1381/14-а (2-а/364/33/14).

Особам, які беруть участь у справі, надіслати копію ухвали про відкриття касаційного провадження, касаційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Встановити строк терміном у 10 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття касаційного провадження, для подачі заперечень на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого адміністративного

суду України О.Ф. Ситников